Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak to dawniej było na koloniach (zdjęcia)

Utworzony przez JOŁ, 6 lipca 2012 o 18:31
Kiedyś było super. Mnóstwo przygód, kumpli, zabaw... a teraz? No cóż banda idiotów JP...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pamiętam te kolonie. Byliśmy na koloni w Gdyni. Mój kolega, Adam przywiózł swojemu ojcu prezent z nad morza - ciupagę góralską. To trzeba było widzieć minę ojca kolegi.
0
robactwo chodzące po salach lekcyjnych gdzie były pokoje sypialne kierownictwo czytające korespondencje do dzieci rok 1984 Bystra.
0
ania napisał:
robactwo chodzące po salach lekcyjnych gdzie były pokoje sypialne kierownictwo czytające korespondencje do dzieci rok 1984 Bystra.
teraz też trafiają się wszy w szkołach . miałaś pecha
0
NIESAMOWITE! Na pierwszym zdjęciu ten z odstajacymi uszami to jestem JA! Ale kiedyś byłem "ciacho" nieprawdaż ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: