Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zmusić słońce do grzania wody

Utworzony przez aaa, 5 marca 2008 r. o 10:51 Powrót do artykułu
Tak, tylko te wszystkie Viessman-y, Biawary i inne to tez chińszczyzna, tylko za duuuużo większe pieniądze, no i przyjeżdża PH swoim służbowym autkiem. Na Allegro można kupić taki sam jakościowo sprzęt za dużo niższą cenę i wszystko samemu sobie zmontować. Kilka tysięcy zostaje w kieszeni. Artykuł to typowa szmira na zamówienie, niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderz w stół na nożyczki się odezwą... chińskie nożyczki. Domyślałem się, że zaraz na forum odezwie się jakiś miłośnik taniego mięsa - aaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakieś konkrety odnośnie tych nożyczek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Uderz w stół na nożyczki się odezwą... chińskie nożyczki. Domyślałem się, że zaraz na forum odezwie się jakiś miłośnik taniego mięsa - aaa.
zastanawiam się czy kotokolwiek z osób tak źle oceniających chińskie kolektory kiedykolwiek był w fabryce w Chinach, czy zdajecie sobie sprawę,że sprzedają swoje wyroby na cały świat, do państw, które mają wysokie wymagania techniczne. Mam doskonałe kontakty z jednym z niewielu projektantów kolektorów w Chinach i proszę mi wierzyć, że produkty jego projektu są światowej jakości. Nie twierdzę,,że część wyrobów chińskich to tandeta, ale przestańmy w końcu generalizować jakość chińskiej produkcji. Krytykujmy, ale podając konkretne przykłady. Zainteresowanych tym tematem proszę o maile.darek@darek.co.uk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...