Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki zespół na wesele w Lublinie?

Utworzony przez ninka77, 19 czerwca 2013 r. o 16:02
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eserial.pl - Seriale online za darmo, bez limitu, rejestracji i reklam. Dziękujemy za wszystkie like na fanpage - https://www.facebook.com/eSerialpl - http://eserial.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam Alien z lublina:) ten ich klawiszowiec mega pojechany gość :) swietnie prowadzi wesele :) no i fajne kawalki grali.mi sie podobalo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam zespół z okolic Warszawy- EVERYDAY (www.zespoleveryday.pl). Super kapela. Posiadają świetne nagłośnienie i oświetlenie, a dodatkowo w atrakcyjnej cenie. Sprawdzony!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
A czy u kogoś grał zespół Dobra Zabawa z Warszawy? Byłam na weselu u nas w Lublinie, gdzie grali, ale to rodzina ze strony narzeczonego, z którą nie utrzymujemy kontaktu... A interesuje mnie jak u nich wygląda sprawa z załatwianiem formalności, bo wiem, że grają i śpiewają świetnie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam.http://lokalizuj.bo.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moglibyśie polecić mi jakieś zespoły z Lublina, które fajnie grają na weselach? Za rok mam wesele, a nie mam jeszcze zespołu. :( Ostatnio znalazłam zespół "Fiesta" i bardzo spodobał mi się ich repertuar ( tu można posłuhać: http://www.imprezka.com.pl/pl/13-demo_zespolu_na_wesele ), czy ktoś miał ten zespół na swoim weselu, lub słyszał "na żywo" jak grają?
U mnie grał zespół z Lublina VOLARES www.zespolvolares.lt.pl, pełen profesjonalizm, świetne prowadzenie wesela, niebyło problemu z kontaktem, pełna kultura. Muzyka na czasie, sporo nowości. Polecam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam , mam pytanie był ktos na weselu jak grał zespół Bueno z lublina , proszę o opinię na temat tego zespołu http://www.zespolbueno.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. Grał u kogoś na weselu Zespół Zieloni?? Proszę o jakieś informacje jak grają? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, szukam informacji - opinii na temam zespołu Savan z Lublina, czy u kogoś z Was grał ten zespół na weselu? Szukam zespołku który sprawi, że goście nie będą chcieli schodzić z parkietu :) Będę wdzięczna za każdą opinię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy jakimi pieniędzmi dysponujesz. Na imprezie w firmie gdzie pracuje grał zespół z Krakowa - Puzzle Cover Band. Z tego co wiem biorą naprawdę sporo pieniędzy, ale jeżeli Cie stać to bardzo polecam bo ta cena jest adekwatna do jakości, są zajefajni. Wejdź na ich strone i sobie posłuchaj najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś pyta o salę weselną, to mogę polecić salę balową z mojego wesela - sala balowa w Hotel Agit w Lubline. Mieliśmy tam niedawno wesele swoje, więc jestem w temacie. Jak ktoś ma jakies pytania to piszcie, chętnie opowiem jak było :)
czesc   chetnie dowiem sie opinii co do wesela w Agicie, gdyz sama planuje wesele i zastanawialam sie nad tą sala, ale mam mieszane uczucia. Bylam w tym hotelu na chrzcinach i powiem szczerze, ze obsługa byla beznadziejna. na chrzcinach było jedynie ok 20 osob, a dania donosili w takim tempie, ze ostatni goscie dostawali porcje jak pierwsi juz dawno zdazyli zjesc! a co gdy na wesele bedzie 120 osob? na stołach piętrzył się brudne talerze, puste butelki po napojach, które gospodarze sami odkładali gdzies na bok, zebyy było ładnie i schludnie. jedzenie...moze łądnie wygląda, ale smaku zero. gdybym jadla z zamknietymi oczami to nie potrafiłabym odróznic jednej potrawy od drugiej. wszystko mało wyraziste i mdłe. a przeciez smak powinien byc na rowni z estetyka. tutaj był daleko daleko w tyle. jedna z moich znajomych była tam na weselu jako gosc i tez jest niezadowolona. obsługa słaba, ciagle trzeba sie o cos przypominaci dopraszac. a przeciez w takim miejscu obsługa powinna być dyskretna ale megaskuteczna. no i jedzenie ponoc tez było słabe. sama nie wiem...:/ chetnie poznam Twoje zdanie na ten temat,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś pyta o salę weselną, to mogę polecić salę balową z mojego wesela - sala balowa w Hotel Agit w Lubline. Mieliśmy tam niedawno wesele swoje, więc jestem w temacie. Jak ktoś ma jakies pytania to piszcie, chętnie opowiem jak było :)
czesc   chetnie dowiem sie opinii co do wesela w Agicie, gdyz sama planuje wesele i zastanawialam sie nad tą sala, ale mam mieszane uczucia. Bylam w tym hotelu na chrzcinach i powiem szczerze, ze obsługa byla beznadziejna. na chrzcinach było jedynie ok 20 osob, a dania donosili w takim tempie, ze ostatni goscie dostawali porcje jak pierwsi juz dawno zdazyli zjesc! a co gdy na wesele bedzie 120 osob? na stołach piętrzył się brudne talerze, puste butelki po napojach, które gospodarze sami odkładali gdzies na bok, zebyy było ładnie i schludnie. jedzenie...moze łądnie wygląda, ale smaku zero. gdybym jadla z zamknietymi oczami to nie potrafiłabym odróznic jednej potrawy od drugiej. wszystko mało wyraziste i mdłe. a przeciez smak powinien byc na rowni z estetyka. tutaj był daleko daleko w tyle. jedna z moich znajomych była tam na weselu jako gosc i tez jest niezadowolona. obsługa słaba, ciagle trzeba sie o cos przypominaci dopraszac. a przeciez w takim miejscu obsługa powinna być dyskretna ale megaskuteczna. no i jedzenie ponoc tez było słabe. sama nie wiem...:/ chetnie poznam Twoje zdanie na ten temat,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy jakimi pieniędzmi dysponujesz. Na imprezie w firmie gdzie pracuje grał zespół z Krakowa - Puzzle Cover Band. Z tego co wiem biorą naprawdę sporo pieniędzy, ale jeżeli Cie stać to bardzo polecam bo ta cena jest adekwatna do jakości, są zajefajni. Wejdź na ich strone i sobie posłuchaj najlepiej
a jaka jest cena?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam zespolu sto lat - pili na weselu i przerwy byly dluzsze niz sety kiedy grali. zespol flores ktory sam się tak intensywnie promuje w internecie tez smierdzi, są nowi na rynku, a wg postów w internecie to juz grali chyba na kazdym weselu w polsce. sama moge polecic sprawdzone zespoly blue band z lublina - misz masz tego i owego, fajnie prowadzą salsa band - laska dobrze spiewa, ambitny repertuar, nie wiem czy nie zbyt ambitny jak na wesele amigos - bardziej na wiejskie wesela, duzo disco polo fraglesi - mocniejszy rock  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zespoł Atmosfera I. Grali na naszym weselu. Zabawa była "przednia" Prowadzący pełen humoru. Wokale niesamowite.  Widać że zespół wkłada serce w to co robi i lubi to robić. Polecam w 1000000% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, pewnie zaraz mnie zmoderujecie, ale nie daliście rady 25.07.2014 pod Kasztanami w Lublinie. Nie było słuchać co mówicie przez mikrofon, same dudnienie. Nie mówcie, że akustyka słaba bo byłem na weselu pod kasztanami, gdzie grał jeden z najlepszych DJ w Lublinie (nie będę pisał kto ale zaczyna się na literę H kończy na n) i zabawa była przednia wszystko słyszalne w 100% zero jakiegokolwiek dudnienia. Repertuar ogromny, zabawianie gości, biesiadowanie, konkursy dla gości itd wszystko pełen profesjonalizm. A u was:  Perkusista zagłuszał wszystko. Repertuar strasznie słaby, aranże fatalne. Zero jakiejkolwiek biesiady przy stole, jakichkolwiek zabaw na parkiecie, robiliście długie przerwy, nie zabawialiście w ogóle gości, inne zespoły, gdy kończy się muzyka przechodzą płynnie do drugiego kawałka. Widać, że nie chciało się wam grać. Wokalistka, też chyba nie domagała - nie wiem, za co dostawała te nagrody czy wyróżnienia. Jak ludzie zaczynali się bawić robiliście przerwy. Podczas przerw na ciepłe posiłki też nie puszczaliście w tle jakiejkolwiek muzyki. Nie wiem czym wszyscy się podniecacie w komentarzach. Wyszło słabo, wręcz fatalnie. Nie daliście rady. Żałuje tylko pary młodej, że dali się tak nabrać.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, pewnie zaraz mnie zmoderujecie, ale nie daliście rady 25.07.2014 pod Kasztanami w Lublinie. Nie było słuchać co mówicie przez mikrofon, same dudnienie. Nie mówcie, że akustyka słaba bo byłem na weselu pod kasztanami, gdzie grał jeden z najlepszych DJ w Lublinie (nie będę pisał kto ale zaczyna się na literę H kończy na n) i zabawa była przednia wszystko słyszalne w 100% zero jakiegokolwiek dudnienia. Repertuar ogromny, zabawianie gości, biesiadowanie, konkursy dla gości itd wszystko pełen profesjonalizm. A u was:  Perkusista zagłuszał wszystko. Repertuar strasznie słaby, aranże fatalne. Zero jakiejkolwiek biesiady przy stole, jakichkolwiek zabaw na parkiecie, robiliście długie przerwy, nie zabawialiście w ogóle gości, inne zespoły, gdy kończy się muzyka przechodzą płynnie do drugiego kawałka. Widać, że nie chciało się wam grać. Wokalistka, też chyba nie domagała - nie wiem, za co dostawała te nagrody czy wyróżnienia. Jak ludzie zaczynali się bawić robiliście przerwy. Podczas przerw na ciepłe posiłki też nie puszczaliście w tle jakiejkolwiek muzyki. Nie wiem czym wszyscy się podniecacie w komentarzach. Wyszło słabo, wręcz fatalnie. Nie daliście rady. Żałuje tylko pary młodej, że dali się tak nabrać. 
 
Niestety, pewnie zaraz mnie zmoderujecie, ale nie daliście rady 25.07.2014 pod Kasztanami w Lublinie. Nie było słuchać co mówicie przez mikrofon, same dudnienie. Nie mówcie, że akustyka słaba bo byłem na weselu pod kasztanami, gdzie grał jeden z najlepszych DJ w Lublinie (nie będę pisał kto ale zaczyna się na literę H kończy na n) i zabawa była przednia wszystko słyszalne w 100% zero jakiegokolwiek dudnienia. Repertuar ogromny, zabawianie gości, biesiadowanie, konkursy dla gości itd wszystko pełen profesjonalizm. A u was:  Perkusista zagłuszał wszystko. Repertuar strasznie słaby, aranże fatalne. Zero jakiejkolwiek biesiady przy stole, jakichkolwiek zabaw na parkiecie, robiliście długie przerwy, nie zabawialiście w ogóle gości, inne zespoły, gdy kończy się muzyka przechodzą płynnie do drugiego kawałka. Widać, że nie chciało się wam grać. Wokalistka, też chyba nie domagała - nie wiem, za co dostawała te nagrody czy wyróżnienia. Jak ludzie zaczynali się bawić robiliście przerwy. Podczas przerw na ciepłe posiłki też nie puszczaliście w tle jakiejkolwiek muzyki. Nie wiem czym wszyscy się podniecacie w komentarzach. Wyszło słabo, wręcz fatalnie. Nie daliście rady. Żałuje tylko pary młodej, że dali się tak nabrać. 
Dotyczy zespołu REMEDIUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie grał Alien, polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zna ktoś może zespół Black Pepper ? jakieś informacje na ich temat. Opis wesela z ich udziałem ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...