Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki zespół na wesele w Lublinie?

Utworzony przez ninka77, 19 czerwca 2013 r. o 16:02
Znacie może zespół Bohema z Janowa Lubelskiego? Jak ludzie  bawią się u nich na weselu, jakie macie opinie na ich temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już to tylko Romans Band  rewelacja: wykonanie, prowadzenie, wokale a do tego efekty świetlno-laserowe, hm, szkoda czasu na siedzenie przy stole, żal schodzić z parkietu Szczerze polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na naszym weselu będzie grał Pif Paf Band z Lublina/Warszawy. Zdecydowaliśmy się, bo grali na weselu u znajomego, wczesniej też u mojej siostry i wszyscy byli bardzo zadowoleni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawiłam się jako gość w Lublinie na kilku weselach, często też bywam na różnych imprezach ze znajomymi (Sylwester, Andrzejki) i  muszę stwierdzić,że w Lublinie jest z czego wybierać jeśli chodzi o zespoły weselne. Średniaków,które mi sie nie podobały też jest trochę, ale nie będę wymieniać. Wiadomo każdy ma inny gust muzyczny. Moim skromnym zdaniem kapitalne zespoły w Lublinie to: - SIMON, http://www.simon.net.pl/ - NIEZŁY JAZZ , http://www.niezlyjazz.com/ - EXANTE, http://zespolexante.pl/ - KULTOWI, http://www.zespolkultowi.pl/ - FREE-BAND, http://free-band.pl/ Każdy z nich slyszałam na żywo i każdy można brać w ciemno;-) Wszystkie maja wodziereja i potrafią rozruszać sztwywniaka, mają fajne wokale i dają radę biesiadnie na żywo. Cenowo - nie mam pojęcia.;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam zespół boogie band z opola lubelskiego. ostatnio bawiłem się na imprezie gdzie grali. grupa młodych ludzi, którzy naprawdę wiedzę co to znaczy dobra zabawa i muzyka na żywo. polecam.  to jest ich strona: ***boogieband.com.pl  mają też fajnie działający fb: ***s://web.facebook.com/boogiebandwesele/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wymienionych przez Ciebie znam simonów, exante i niezły jazz,  z Simonami i exante bawiłam się kiedyś na weselu,  natomiast niezły jazz słyszałam jak byłam na imprezie firmowej w bosmanie. Wszystkie trzy zespoły godne polecenia!  Wręcz rewelacyjne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie grała imprezka.com.pl. Trochę disco polo, trochę gitary basowej i rockowego klimatu, saksofon doszedł piękny. Wokal bez zarzutu, bardzo przyjemne wspomnienia. Polecam zajrzeć na ich stronę, bo jest naprawdę dużo referencji od dotychczasowych klientów. Bez ryzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej jakiegoś DJ'a? :D wyposażenie łazienek kraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam zespół Savan, który grał na 2 weselach moich znajomych i pewnie zagrają u mnie:) Tak świetnie zabawiają gości, mają super repertuar i wokalistki...i wokalistów, że tylko ten zespół jest najlepszy na wesele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam zespół Music Project z lublina, grali u nas na weselu, a wczesniej na weselu mojego brata, goscie sie super bawili, robia biesiade przy stolach, zachecaja gosci do zabawy, a wokalistka i trebacz sa swietni, a przede wszystkim jest tanio, a nie ceny z kosmosu, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagałam bratu w wyborze zespołu na wesele. Przyznam, że to dość trudne zadanie :) Wiele zespołów ma zajęte terminy, inni zbyt wysoko się cenią, niektórzy chcą ogromnych zaliczek bez gwarancji współpracy. Komedia :P Po kilkudziesięciu dniach analiz poleciłam bratu zespół Fiesta z Lublina (odsyłam cię na imprezka.com.pl w razie czego). Fajna, młoda ekipa, sporo doświadczonych muzyków, grają dosłownie wszystko, a jeszcze salę pomagają dekorować światłem. Obejrzałam z bratem ich kilka występów na YouTube i pod względem ceny do jakości to zespół wręcz wyjątkowy. Udało się trafić z terminem, chociaż mają bardzo dużo grania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz zespół, który wytrzyma w dobrej formie przez całą noc i nie robi zbyt długich przerw między blokami muzycznymi to weź pod uwagę stronę imprezka.com.pl. Znalazłam ich jakieś trzy lata temu, bo pomagałam siostrze w planowaniu wesela. Muzykalna ekipa, konferansjerka z najwyższą klasą, każdy rodzaj muzyki do wyboru, a co najważniejsze udokumentowane występy i nagrania do wglądu przez stronę. Poza tym zajrzyj do księgi gości. Dosłownie setki pozytywnych opinii do wglądu. To mnie najbardziej przekonało na początku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słyszał może ktos o zespole sk-1 lub są gorsi ?? ktos słyszał? bawił sie z nimi na imprezie? polcecie odradzacie?? prosze o pomoc :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół Timanti i długo, długo nic. Wiem co piszę, a Wy bierzcie kogo chcecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie grała imprezka.com.pl. Trochę disco polo, trochę gitary basowej i rockowego klimatu, saksofon doszedł piękny. Wokal bez zarzutu, bardzo przyjemne wspomnienia. Polecam zajrzeć na ich stronę, bo jest naprawdę dużo referencji od dotychczasowych klientów. Bez ryzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również miałem na swoim weselu zespół Fiesta jak kolega wyżej mogę ich z czystym sumieniem polecić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zespół to tylko fiesta z lublina możecie sobie zobaczyć i posłuchać jak grają na fb podaję linka ***s://***facebook.com/zespol.fiesta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej zna ktoś zespół Remedium z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakieś jeszcze opinie o Fieście? Jak ze stosunkiem grania o przerw, organizowaniem zabaw, itd? I jaki ewentualnie skład polecacie,bo mają ich kilka? Nie znamy zespołu,a z nagrań bardzo nam się spodobał. Pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie, jestem świeżo po swoim weselu na którym grał Romans Band i jestem bardzo zadowolona z muzyki tego zespołu, świetna muzyka super wokale. W tym roku również byłam u koleżanek na weselu, na jednym byłam straszą druhną grał zespołu Tymanti – nie podobało mi się , nie polecam tego zespołu. Inne wesele grał zespół Exante bardzo fajna muzyka można było naprawdę fajnie się wybawić. Od siebie polecam zespół Romans Band i Exante - wybór 100% pewny !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...