Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie zalety mają pożyczki przez Internet?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2018 r. o 09:44 Powrót do artykułu
To nie ZALETY to stworzony raj dla OSZUSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ka korzystałem z takiej oferty pożyczki ale nie wątpliwie należy to robić z rozsądkiem. Ja potrzebowałem na nagły wydatek domowy ale wiedziałem, że za 30 dni będę miał na spłatę. W takich sytuacjach jest bardzo przydatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei zdecydowałam się skorzystać z oferty firmy wonga, gdyż wydawało mi się, że będzie ona najbardziej odpowiadała moim potrzebom. Na szczęście nie zawiodłam się. Całą kwotę mogę dość wygonie spłacać i na szczęście nie nadwyręża moich miesięcznych finansów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REKLAMA PARABANKÓW POWINNA BYĆ KARALNA DZIENNIK WSCHODNI REKLAMUJE ZŁODZIEI - POGRATULOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Gość, dziękuję za skorzystanie z naszych usług. Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty, - Elastyczności i kontroli, - Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty. Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=dziennikwschodni. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy małych pożyczkach ok, ale na dom bym nie ryzykował przez internet. Może zbyt przezorny jestem, ale bał bym się niedomówień itp. Na ślub braliśmy 10 tys przez internet, ok. Ale już jak dom kupowaliśmy to konsultowaliśmy wszystko z pośrednikiem z Galerii Finansowej z Warszawy, jak się widzi człowieka na oczy to całkiem inaczej się czuje. No i w sumie ok na tym wyszliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wonga jakie oferuje warunki kolejnej pożyczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Gość, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=dziennikwschodni. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...