Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński: Próbowano ten marsz zahamować. Nie udało się

Utworzony przez piesnapis, 13 grudnia 2014 o 21:15
Jarosław Kaczyński: Próbowano ten marsz zahamować. (...)
  Ależ megalomania tej osoby jest porażająca! A któż chciałby przeszkadzać talibom znad Wisły w dalszym kompromitowaniu się??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co poniektórzy zwolennicy teorii spiskowych uparcie twierdzą, jakoby Pan Kaczyński był politykiem zatrważającym liberałów! Osobiście wstrzymałabym się od tak daleko idących sformułowań. Ogólnie J.K. jest porównywany z zaawansowaną w "rozkwicie" kurzajką! Nieestetyczny, upierdliwy i wzbudzający obrzydzenie, ale na pewno nie zagrażający komukolwiek lub czemukolwiek ...
0
Ten człowiek jest chory. Co che mówi, co chce robi (publicznie) a krzyczy , że jest ograniczany przecież to się kupy nie trzyma
0
Przegrany biedak,który nie może się z tym pogodzić i sieje ferment.Szkoda Jarosława,który Polskę miał zbawić,a wladzy się nigdy nie doczeka przez swoje pieniactwo i brak zrozumienia dzisiejszej Europy.
0
Ten człowiek jest chory. Co che mówi, co chce robi (publicznie) a krzyczy , że jest ograniczany przecież to się kupy nie trzyma

Przegrany biedak,który nie może się z tym pogodzić i sieje ferment.Szkoda Jarosława,który Polskę miał zbawić,a wladzy się nigdy nie doczeka przez swoje pieniactwo i brak zrozumienia dzisiejszej Europy.
Z komuchami i z komunizmem,konfidentami,zawszonym rządem walczy,z warchołami i z zaprzaństwem,żeby Polska była Polską,żeby cokolwiek znaczyła w jednoczonej się Europie.
0
1945 -  "referendum" 3 x TAK 2014 -  "wybory"        PSL x 3
0
Jarosław, Jarosław, psychiatryki (ro)zbaw !!!
0
To rozmyślne działanie! Przegrał kolejne wybory, więc,żeby odwrócić od tego uwagę, to co robi! Ano drze się do rozpuku niczym Jaś Rokita w samolocie - Niemcy mnie biją, pon analogicznie Polacy mnie nie lubią, a przeciez powinni mnie lubić. szkoda tylko, że się nie rozpłacze! Nie zdaje sobie gość sprawy, że dokóki bedzie prezesem to PiS nie wygra wyborów!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: