Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jawne pensje w firmach? OPZZ szykuje projekt

Utworzony przez Gość, 29 lipca 2013 r. o 11:53
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie utajnienie płac doprowadziło do poróżnienia pracowników.Byle łachmyta bez żadnych specjalnych uzdolnień ale z plecami i zarobki z księżyca.Jak taki ktoś ma szanować współpracownoków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO OPZZ !!! POPIERAM JAWNOŚĆ ZAROBKÓW W 100% DOŚĆ OSZUSTW, PIARU, CHMASTWA, BIEDY, KOLESI !!!! DOŚĆ NIEUDOLNEGO RZĄDU PO/PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tylko w urzędach? Wszędzie. Ile zarabia autor tego artykułu? Też mamy prawo wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pomyślałeś jeden z drugim, że będą zwady typu "dlaczego on zarabia więcej ode mnie?" Ponadto jestem pracodawcą i to moja i tylko moja sprawa komu ile płacę. Jeśli uważam, że ktoś zasługuje to mu płacę więcej mimo, że wykonuje tą samą pracę co inni. Mam gdzieś czy ktoś chce wiedzieć czy nie ile ja zarabiam w swojej firmie. Głupi pomysł na maksa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...