Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezuita o franciszkańskiej wrażliwości

Utworzony przez Malkom, 14 marca 2013 r. o 12:36
"Franciszkańska wrażliwość"?. Nie wiem jak to rozumieć. Ostatnio sporo czytałem o relacjach Chorwatów Serbów w czasie II wojny gdzie franciszkanie byli mocno aktywni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas tanga argentynskiego nadeszedl do Kosciola: http://www.youtube.com/watch?v=1jyO_eroGJY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franciszkańska wrażliwość Franciszka I - Jorge Bergoglio – Wikipedia, wolna encyklopedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dziejach kościoła i papiestwa jest wiele niechlubnych kart historii o których nic się nie mówi,a nigdy nie powinny mieć miejsca.Kościół jest grzeszny grzesznością swoich sług.Dla mnie takie doszukiwanie się i grzebanie w życiorysach nie przynosi nic dobrego.Mamy Papieża za którego możemy się modlić,wspierać w tej jakże trudnej służbie Bogu i ludziom.Przecież z uczynków osądzi nas Stwórca.Przypomina mi się w tym momencie wielu ludzi Kościoła posądzonych o współpracę z SB słusznie i niesłusznie (z tego lubelskiego również)piastujących wysokie stanowiska w hierarchii kościelnej i świat się jakoś nie zawalił...Jątrzenie nic nie zmieni,mamy nowego zwierzchnika Kościoła,który własną pracą,posługiwaniem udowodni jakim jest człowiekiem i kapłanem.W tym krótkim powitaniu widziałam Papieża pokornego,skromnego,ciepłego i serdecznego,o ciekawej osobowości,otwartego wzbudzającego we mnie pozytywne uczucia i nadzieję,że sprosta trudnym zadaniom stojącym przed Nim.Szczęść Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że się udało wybrać Wspaniałego Papieża!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że się udało wybrać skromnego, wrażliwego, życzliwego i wspaniałego Papieża Franciszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo podziwiam kardynała Bergoglio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...