Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezuita o franciszkańskiej wrażliwości

Utworzony przez Malkom, 14 marca 2013 o 12:36
"Franciszkańska wrażliwość"?. Nie wiem jak to rozumieć. Ostatnio sporo czytałem o relacjach Chorwatów Serbów w czasie II wojny gdzie franciszkanie byli mocno aktywni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czas tanga argentynskiego nadeszedl do Kosciola: http://www.youtube.com/watch?v=1jyO_eroGJY
0
Franciszkańska wrażliwość Franciszka I - Jorge Bergoglio – Wikipedia, wolna encyklopedia
0
W dziejach kościoła i papiestwa jest wiele niechlubnych kart historii o których nic się nie mówi,a nigdy nie powinny mieć miejsca.Kościół jest grzeszny grzesznością swoich sług.Dla mnie takie doszukiwanie się i grzebanie w życiorysach nie przynosi nic dobrego.Mamy Papieża za którego możemy się modlić,wspierać w tej jakże trudnej służbie Bogu i ludziom.Przecież z uczynków osądzi nas Stwórca.Przypomina mi się w tym momencie wielu ludzi Kościoła posądzonych o współpracę z SB słusznie i niesłusznie (z tego lubelskiego również)piastujących wysokie stanowiska w hierarchii kościelnej i świat się jakoś nie zawalił...Jątrzenie nic nie zmieni,mamy nowego zwierzchnika Kościoła,który własną pracą,posługiwaniem udowodni jakim jest człowiekiem i kapłanem.W tym krótkim powitaniu widziałam Papieża pokornego,skromnego,ciepłego i serdecznego,o ciekawej osobowości,otwartego wzbudzającego we mnie pozytywne uczucia i nadzieję,że sprosta trudnym zadaniom stojącym przed Nim.Szczęść Boże.
0
Cieszę się że się udało wybrać Wspaniałego Papieża!
0
Bardzo się cieszę, że się udało wybrać skromnego, wrażliwego, życzliwego i wspaniałego Papieża Franciszka!
0
Bardzo podziwiam kardynała Bergoglio!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: