Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha nie jest już pracownikiem KUL

Utworzony przez Gość, 13 października 2011 r. o 09:57
Głupoty! Niejeden wykładowca KUL jest po rozwodzie! Niejeden ma inne poglądy niż mógłby nakazywać katolicki profil uczelni i tego nie ukrywa przed studentami ani współpracownikami! Niejeden nie jest katolikiem! Jak widać stereotypy są źródłem są niepodważalnym źródłem informacji polskich mediów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..mam w d.. ze kaczor przegral.ALE! wy drodzy POwcy wyborcy zachowujecie sie jak taka polka w maroku rznie sie ze stadem pastuchow, bez zabespieczenia, splywa po niej litr nasienia, doopa az krwawi..i nie wazne ze dymacz uwaza ja za kompletna szmate wskak prawi komplementy... a ona tak jak wy tylko zeby nie z MARIANEM!(kaczorem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Desus - może coś teraz napiszesz o pani Gosiewskiej nr.2 jak rozbiła małżeństwo i nic nie zrobiła by Edgar wystarczająco łożył na pozostawione dzieci. Druga na tej liście może być Marta Kaczyńska, pozująca na przedwyborczym plakacie tatusia z mężem, a w tym czasie kręciła z Dubienieckim. Ludzie dali się na to nabrać i wybrali tatusia z "przykładnej" rodziny na Prezydenta RP.
Żadna z wymienionych pań nie zostawiła dzieci z byłym mężem i nie poleciała za gachem kręcić lody do stolicy. Pani Mucha to suka, przepraszam przy okazji wszystkie suki. Żadna nie zostawi małych i poleci za psem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desus napisał:
Żadna z wymienionych pań nie zostawiła dzieci z byłym mężem i nie poleciała za gachem kręcić lody do stolicy. Pani Mucha to suka, przepraszam przy okazji wszystkie suki. Żadna nie zostawi małych i poleci za psem.
No, bo gach nie chciał pewnie wychowywać obcych bachorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
No, bo gach nie chciał pewnie wychowywać obcych bachorów.
Gach chce dymać po swojemu i mieć swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA GLOSOWALEM NA NIA, JAKO WYKLADOWCE KUL. SAM JESTEM ABSOLWENTEM TEJ UCZELNI. BRAK PRZEDWYBORCZEJ INFORMACJI, ZE PANI MUCHA JUZ NIE JEST ZWIAZANA Z KUL UWAZAM ZA OSZUSTWO. ZMARNOWALEM SWOJ GLOS ODDANY NA TE PANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magiera napisał:
JA GLOSOWALEM NA NIA, JAKO WYKLADOWCE KUL. SAM JESTEM ABSOLWENTEM TEJ UCZELNI. BRAK PRZEDWYBORCZEJ INFORMACJI, ZE PANI MUCHA JUZ NIE JEST ZWIAZANA Z KUL UWAZAM ZA OSZUSTWO. ZMARNOWALEM SWOJ GLOS ODDANY NA TE PANIA.
A cóż znaczy głos oszukanej osoby jednej z ponad 45 000 nieoszukanych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogła zostawić dzieci??? Poleciała za gachem do Warszawy i po pieniądze. Niech się nimi udławi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamiętacie jak w wyborach samorządowych pani posłanka Mucha występowała na plakacie jednego z dyrektorów UM. Plakat był robiony na Bonda. http://www.fakt.pl/Mucha-jak-dziewczyna-Bonda,artykuly,88004,1.html To też jeden z jej kochnanków. Biedny ten były mąż i biedne te dzieci. Ładni i mili chłopcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I stracony mandat dla Lubelszczyzny. Złapali się ludzie na ładną i pokazywaną w mediach buźkę, a buźka ukryła ważne fakty i wykorzystała naiwność Waszą. Teraz ona się śmieje, a ludzie się z wyborców PO z Lublina śmieją. Ponad 40 tyś zrobionych w konia, nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy w kolejnych wyborach, które odbedą się wcześniej niż za 4 lata ta pani znów sobie przypomni o Lublinie i swoich synach, których będzie pokazywać na parteitagach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy frajerzy, którzy jej bronią to sami są ułomami, bo chyba nikt przytomny nie wierzy, że ona jest w jakikolwiek sposób związana z Lubelszczyzną. Od dawna mieszka w Warszawie z kochankiem i tam dba o swoje interesy partyjne i kasowe. A frajerzy z Lublina i okolic (45 tysięcy wyborców) zapewnili jej stały dopływ gotówki na lata 2011 - 2015. Ona już nigdy nie wróci na lubelską wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inge napisał:
Zawsze mnie zastanawia skąd ludzie wygłaszający sądy o tym kto z kim sypia mają pewność swoich racji? Wątpię, że kogokolwiek przyłapałeś na gorącym uczynku, jesteś raczej fanem plotek. Nie wydaje ci się, że taka fanatyczny i bezmyślna wiara w cudze słowa czyni cię naiwnym, żeby nie powiedzieć głupim?
Rozwód, inaczej niż wzwód, jest sprawą raczej oficjalną i powszechnie wiadomą. Na KULu zdarza się pracować ludziom rozwiedzionym, a także pannom z dzieckiem, również na stanowiskach naukowo-dydaktycznych. Ja osobiście się tym nie gorszę, dopóki nie jest to wybiórcze. Ale zdaje się jest, bo niektórzy z nich mają poparcie,a inni niekoniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Szanowna Pani Joanna nie podała przypadkiem fałszywych informacji do PKW dotyczacych wykonywanego zawodu "Mucha Joanna nauczyciel akademicki" skoro dziennik wschodni podaje iż "Joanna Mucha zrezygnowała z pracy pod koniec ubiegłego roku" wprowadzając tym samym potencjalnych wyborców, np. byłych studentów KUL w bład???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Joanna Mucha zrezygnowała z pracy pod koniec ubiegłego roku. Twierdzi, że z powodu nadmiaru obowiązków" .... Mucha bezczelnie okłamała wyborców, bo ... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110713/WYBORYPARLAMENTARNE04/280844669 " 2. Joanna Mucha, 35 lat, dr nauk ekonomicznych, nauczyciel akademicki, posłanka, mąż i dwóch synów. Hobby: muzyka, czytanie, karate shotokan " - data 13 lipca 2011 Czy wytłumaczy się z tej propagandy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nich ona sie odczepi od Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w swej robcie wieczny problem z muchami, ale sobie radze: http://www.hodowle.eu/473_Zwalczanie_much_w_chlewni.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ta sroczka "temu dała, temu dała i frrrrrrrrrr do wawy poleciała"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ups napisał:
jak ta sroczka "temu dała, temu dała i frrrrrrrrrr do wawy poleciała"
umie zyc, to zyje ucz sie jak sie biznesy robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto wypier...niczy Księży Profesorów z Dziećmi? (bynajmniej nie Bożymi!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...