Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIE dla Karpińskiego, Muchy czy Cugowskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpinski na lubelskich listach to jakaś kpina jak nic! oby ludzie mu nie zapomnieli tego "ch*ja z Polską wschodnią"!
na pewno  nie zapomną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno  nie zapomną!!!
I niech pamiętają po wsze czasy, bo właśnie w ten sposób Karpiński protestował przeciw pominięciu ściany wschodniej w planach rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość szczególny sposób protestowania sobie wybrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak każdy z nas - mam swoje zdanie, swoją opinie na ten temat. Nie zagłosuje na pewno na Michałkiewicza, Kruk, Sobonia, na żadnego z partii PiS, nie udzielają się te osoby wcale, nie robią nic co byłoby efektywne, potrzebne na lubelszczyznie i jestem zadziwiony bardzo dlaczego w ogóle do wyborów się pchają. Jedni są na nie, ja jestem akurat na tak jeżeli chodzi o Karpińskiego, i tak tez zagłosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nic? Tylko Soboń walczył o przetrwanie zakładów PZL Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak tylko siedzibę przeniesiono z biednej lubelszczyzny do do bogatej małopolski.
Większość wielkich firm należy do grup, których zakłady rozsiane są po całym kraju a nawet świecie tyle, że jakie to ma znaczenie jeśli po pierwsze ZA został z siedzibą w Polsce a nie w Rosji a po drugie skoro Puławskie przynoszą zyski, zdobywają nagrody i nieustannie się rozwijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość szczególny sposób protestowania sobie wybrał
Kolego nie rób z siebie impotenta umysłowego. Przeczytaj stenogramy co naprawdę powiedział Karpiński raz, drugi i trzeci, a jeśli nadal nie załapiesz to napis do mnie na priv i ja ci wytłumaczę raz, drugi i trzeci. Jestem niespotykanie cierpliwym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość faryzeuszy w sejmie, którzy jedno mówią a zupełnie inaczej postępują. Wyborcy podziękują Pani Gąsior Marek, Panu Karpińskiemu, którego hasło ma wyborcze ( dotrzymałem obietnic) ma się nijak do rzeczywistości. Może być że dotrzymał obietnicy aby sprzedać Azoty Puławy. Czy nie w czasie kiedy był ministrem skarbu sprzedano Azoty w Puławach? Czy tak wspiera rozwój Lubelszczyzny, sprzedając jeden z największych zakładów w regionie w " obce" ręce? Czas na zmiany Lubelszczyzno. Mam dość wyborów i tych twarzy wygładzonych spoglądających z bilbordów dlatego jeśli już pójdę to zagłosuję na Wcisło Martę, nowa kobieta, słyszałem o jej aktywności i miło sie na nią patrzy.
Weź mnie nie osłabiaj, jakie "obce ręce", no chyba żarty. Jakby nie połączenie zakładów chemicznych pod egidą Grupy Azoty to by teraz pewnie na zakładach się po rusku gadało. Nie pisz bzdur, obronili Puławy przed przejęciem i to jest fakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem dobra kampanie w Lublinie prowadzi Palikot, sam go widziałem na targu w Rykach dwa razy i to jest fajne że spotyka się z ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No weź mnie nie osłabiaj. Palilot sam się źle prowadzi to jak ma prowadzić dobrą kampanię. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Puławy  nie poprą Karpińskiego, to kogo mają poprzeć? Obcych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/paweljanulewicz13 Jak Puławy nie poprą Karpińskiego to proponuję Janulewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janulewicz, to jeden z tych kompletnie nieznanych ludzi, bez programu ale za to również bez doświadczenia? Niech się zastanowię.. Nie, jednak nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość wielkich firm należy do grup, których zakłady rozsiane są po całym kraju a nawet świecie tyle, że jakie to ma znaczenie jeśli po pierwsze ZA został z siedzibą w Polsce a nie w Rosji a po drugie skoro Puławskie przynoszą zyski, zdobywają nagrody i nieustannie się rozwijają.
NIe wiem czy jesteś głupi czy udajesz. Takie pytanie dla ciebie : dlaczego wielokrotnie mniejsza firma przejęła znacznie większą od siebie? Dla rozwiania wątpliwości Azoty Puławy były dużo większą fimą niż Azoty Tarnów. Myślę, że nasz poseł zadbał odpowiednio o swój region wyborczy wg hasła uj z tą Polską wschodnią. Myśl a nie oglądaj ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP Pislamizacji Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak traci się pieniądze nas, podatników. Bardzo dobrze podczas debaty na wydziale politologii powiedział Palikot - trzeba ukrócić subwencje na reklamy. To prawda, potrzeba nam wreszcie porządnej, merytorycznej debaty, a nie przepychanek POPiSu wspieranych partyjnym budżetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oczywiście Palicośtam "gej z SLD" daje nam porządną merytoryczną debatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"potrzeba nam wreszcie porządnej, merytorycznej debaty"         Pomylił zawód polityka z zawodem klauna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny słyszny wybór to Karpiński! To jest gwarancja rozwoju tego regionu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...