Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj otwarcie gazoportu. Duża w tym zasługa ministra Karpińskiego. To tak dla przypomnienia wszystkim, którzy twierdzą ,że nic nie robi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to lokalni z PiS-u muszą dostawać szału :). Taka ruina jak twierdzi pan Michałkiewicz, tak nic nie zrobione a PO z Karpińskim dali radę no popatrzcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński wymyślił sobie, że gazoport powstanie w Gdańsku co okazało się totalną bzdurą. Nie wiem czyich podszeptów słuchał, może Elżbiety Kruk w końcu się kumplują. No Ela nie ładnie tak bałamucić szefa. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem zamiar głosować na swojego reprezentanta w Sejmie, bo tzw.Senat uważam za zbędny !!!!!! Ale po spojrzeniu na tzw. programy wyborcze ( od '89 roku mam ulotki wybrańców gawiedzi !!!!!!!!!!!) nie widzę kandydatów o większym doświadczeniu niż ja. Dlatego nie zagłosuję ,życzę powodzenia , a kraj zrujnujcie i rzućcie naród na kolana bez mojego udziału !!! Ja pojawię się wówczas, gdy naród straci nie tylko nadzieję , ale także i wiarę !!! Wtedy zbudujemy prawdziwą Polskę , o którą walczyły i przelewały krew przeszłe pokolenia !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam nie głosować, ale pójdę , bo nie chcę , zeby tym krajem rządzili tacy ludzie jak Pani Kruk, Pan Palikot i inni. Dobrze jest jak jest. Mamy dobrego prezydenta Żuka, który świetnie prowadzi sprawy miasta i regionu we współpracy z takimi osobami jak Włodzimierz Karpiński. To tacy ludzie sprawią, ze Polska się odbudowuje , a nie tacy którzy tylko szukają tanich sensacji!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się skąd PiS ma tak dobre sondaże. Jak czytam te komentarze to jadą po nich aż miło. To Soboń, to Kruk, to Masłowska, to Michałkiewicz. Musieli wam ostro zaleźć za skóre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk ośmiesza się publicznie i to jeszcze w stanie upojenia, Michałkiewicz twierdzi ze Polska w 'ruinie' ... i niby to ma mnie przekonac zeby na nich glosowac ?;/ na pewno nie gadac i obiecywac to oni potrafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam nie głosować, ale pójdę , bo nie chcę , zeby tym krajem rządzili tacy ludzie jak Pani Kruk, Pan Palikot i inni. Dobrze jest jak jest. Mamy dobrego prezydenta Żuka, który świetnie prowadzi sprawy miasta i regionu we współpracy z takimi osobami jak Włodzimierz Karpiński. To tacy ludzie sprawią, ze Polska się odbudowuje , a nie tacy którzy tylko szukają tanich sensacji!!!!!
Też uważam ,że takiego prezydenta jak Pan Żuk gawiedź powinna szanować , bo lepszego do tej pory nie miała !!! Ale czy potrafi to docenić ? Nie sądzę , bo gawiedź wszystkich darczyńców zawsze opluwa, więc nie widzę powodu aby teraz byłoby inaczej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiem czy jesteś głupi czy udajesz. Takie pytanie dla ciebie : dlaczego wielokrotnie mniejsza firma przejęła znacznie większą od siebie? Dla rozwiania wątpliwości Azoty Puławy były dużo większą fimą niż Azoty Tarnów. Myślę, że nasz poseł zadbał odpowiednio o swój region wyborczy wg hasła uj z tą Polską wschodnią. Myśl a nie oglądaj ....
a ty? :) bo widzisz problem jest taki że w grupie azoty masz nie tylko puławy i tarnów, ale tez police czy kędzierzyn. nie mówiąc już o zakładach typu chorzów czy gdańsk które należą do puław. i myślisz że tam ktokolwiek mówi o przejęciu? nie, bo każdy rozsądny człowiek wie że obecność w takiej grupie, można powiedzieć konsorcjum chemicznym to jest szansa na rozwój. a jeżeli przy okazji pozwoliło to zabezpieczyć wszystkie spółki to można powiedzieć że zostały upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu. w tym momencie licytowanie się między miastami, kto jest większy czy ważniejszy świadczy tylko o niezrozumieniu problemu i wręcz o małostkowości :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Pani Kruk (nie osobiście, tylko od jakiegoś dzieciaka) dostałam długopis i kalendarzyk na 2016, po co taka propaganda? I tak na nią nie zagłosuaje, przekupstwem niewiele się osiąga, a ja chcę widzieć efekty Pani Elżbieto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próbują moze i przeróżnych trików, wszedzie ich plakaty, ale niczym mnie nie przekonali takim zebym poszedl i zaglosowal akurat na Kruk czy Masłowską. Nie maja u mnie poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...