Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy plakaty i banery czlonkow PO zostana usuniete ze slupow energetycznych i pasa drogowego oto jest pytani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw co na to LOP. Na zdjęci wyraźnie widać, że Robert Gogółka okaleczył drzewo pinezkami czy jakimić gwoździami. Gdzie jest straż miejska? Za takie coś należy się co najmniej mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden wisi na drzewie i kaleczy drzewko, drugi wisi na słupie i zasłania widoczność, Soboń z Pis i Tułajew prezentują się pd kosciolem, jak widać nie brak im wszystkim '' zaangażowania'' w wybory. Szkoda tylko, ze mozemy ich zobaczyć na plakatach a nie widzimy ich realnych starań. Moze dlatego, że ich nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zle widzisz człowieku, bo akurat wyraźnie widać ze baner jest zamontowany na opaski zaciskowe a nie gwoździe czy pinezki, w tym przypadku drzewo nie zostało okaleczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z Panią chyba Wcisło, co wisi na latarniach i drzewach jak się jedzie do Łęcznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lsw24.pl/2015/10/wszystko-w-miescie-nasze-jest/ a tutaj o innych chockach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie by nie "zawiśli" czy sie nie prezentowali to niestety nie zmieni to faktu, że ani Soboń ani Tułajew ani Gogółka nie mają dla nas nic. Zero pracy przed wyborami, jedyna aktywność włączyła się na miesiąc przed i to nie jest aktywność, która pomoże w czymś regionowi a aktywność, która liczą, że pomoże im zdobyć głosy. Dlatego mam nadzieję, ze tacy ludzie nie wejdą do sejmu bo nam potrzeba ludzi z efektami jak Karpiński a nie z ulotkami i szablami jak inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopacz to szambo polityczne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz Koper Jestem właścicielem lawet reklam, które wynająłem Panu Gogółce. Już kilka razy przestawiano mi lawety. Na Nałkowskich postawili przed drzwiami kościoła za ogrodzeniem, na Romera pierwszy zakręt zepchnęli pod rzekę. Tydzień przed publikacją i powieszeniem banerów na Czechowie wypchnięto lawetę na skrzyżowanie, ucinając wcześniej kłódkę, wczoraj dostałem na V komisariacie propozycję 100 zł.. Do sprawdzenia nr RSoW 391/15- policja, u księdza, czy mieszkańców ul Romera w okolicy rzeki. Nie wspominając o zrywaniu reklam z lawet. Sprawdźcie i sami oceńcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Włodka warto ;-) głosować ? on przy prywatyzacji Ciechu nie pękał PO to szambo. cyt:"Piotr Wawrzynowicz mówi: "Dwie niezależne forpoczty badały Włodka, czy on nie spęka przy podejmowaniu decyzji. Posłałem Stasiu Gawłowskiego, to jest sekretarz w Ministerstwie Ochrony Środowiska i Kaziu Plocke, sekretarz w Ministerstwie Rolnictwa, to jest jego kumpel. No i tam przy wódeczce gdzieś, chodzili go pytali, ale czy ten Włodek, który jest jebany w Platformie, nie spęka, żeby Jankowi sprzedać Ciech. I powiedział, że absolutnie nie spęka, że to jest w ogóle transakcja taka jak powinna być. Nic takiego się nie dzieje". [...] " Czas odejść chłopie czas się opamiętać. Oczy ci przysłoniła kasa i władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Włodka warto ;-) głosować ? on przy prywatyzacji Ciechu nie pękał PO to szambo. cyt:"Piotr Wawrzynowicz mówi: "Dwie niezależne forpoczty badały Włodka, czy on nie spęka przy podejmowaniu decyzji. Posłałem Stasiu Gawłowskiego, to jest sekretarz w Ministerstwie Ochrony Środowiska i Kaziu Plocke, sekretarz w Ministerstwie Rolnictwa, to jest jego kumpel. No i tam przy wódeczce gdzieś, chodzili go pytali, ale czy ten Włodek, który jest je***y w Platformie, nie spęka, żeby Jankowi sprzedać Ciech. I powiedział, że absolutnie nie spęka, że to jest w ogóle transakcja taka jak powinna być. Nic takiego się nie dzieje". [...] " Czas odejść chłopie czas się opamiętać. Oczy ci przysłoniła kasa i władza.
Widać, że masz problemy ze zrozumieniem prostego teksu. Po pierwsze nie mówił tego Karpiński tylko Wawrzynowicz, który lobbował na rzecz Kulczyka za ten mu płacił nie małe pieniądze, więc mógł sobie mówić co chciał.  Po drugie Karpiński został nazwany je***** co znaczy że komuś przeszkadzał, a przeszkadzał w ten sposób, że nie godził się na oferowaną cenę akcji w rezultacie czego sprzedano je nie za 29zł a za 32zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Gogółka jest moim zdaniem podejrzany, niezbyt wiarygodny. Pewnie sam osobiście powiesił te plakaty na drzewie, a teraz się głupio tłumaczy. Ja bym postawił na J. Godlewskiego, zamiast na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mocny gościu. Mało, że się powiesił to jeszcze się owinął wokół drzewa. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...