Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS na premiera przedstawił zespół 24 ekspertów

Utworzony przez Tadeusz, 24 lutego 2013 r. o 19:30
Ze tez czlowiek z tytulem profesoa dal z siebie zrobic takiego pajaca.Malo tego kazdy przecietnie inteligentny czlowiek juz dawno zorientowal sie ze to cyrk,a profesor brnie w to dalej.Szkoda czlowieka,ale na glupote nie ma lekarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest nadzieja na normalną Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kandydat PiS na premiera" - czyli dowcip roku 2013. Ciekawe czy pan profesor na tyłku ma już wycięty otwór, w który Jaro Kaczyński wślizgnie swoją łapkę aby manipulować swoją nową pacynką. Żal mi tego profesora, ma chłop świadomość, że Kaczyński ma go w du*** i jest tylko figurantem a dalej to brnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PiS wystawił już swojego kandydata na papieża???? A może na papieża technicznego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy pisiorki wiedzą, że Gliński wywodzi się z Unii Demokratycznej, partii która dała podwaliny pod PO i z której wywodzi się wielu czlonków PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Czy PiS wystawił już swojego kandydata na papieża???? A może na papieża technicznego??
To jest jak na razie jedyny BAT na komucho-konfidentów i na odradzającą się w bardzo szybkim tempie CZERWONĄ PAJĘCZYNĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
To jest jak na razie jedyny BAT na komucho-konfidentów i na odradzającą się w bardzo szybkim tempie CZERWONĄ PAJĘCZYNĘ.
Brak lustracj tej czerwonej bandy,jeszcze długo będzie się odbijał czkawką wszystkim Polakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
To jest jak na razie jedyny BAT na komucho-konfidentów i na odradzającą się w bardzo szybkim tempie CZERWONĄ PAJĘCZYNĘ.
Masz na myśli parapremiera z parazespołem 24 paraekspertów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...