Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kapelusz Palikota przekazać Tuskowi"

Utworzony przez ~janek63~, 20 grudnia 2008 r. o 20:17
PANIE Palikot nie warto brudzić kapelusza dla tego cymbała lepiej te pienioszki pszekazać na ratowanie naszego kochanego MOTORKU pozdrawiamzWARSZAWKI odany kibic MOTORKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, Tłumoku z Warszawki razem z Paligłupem, złodzieje, oddajcie mi emeryturę pomostową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poje***y nasz ten lubelski poseł Palikot. Że wyborcy wybierają takich wypaczonych ludzi do Sejmu. Aż mi wstyd za niego. Przepraszam za słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
keron napisał:
Poje***y nasz ten lubelski poseł Palikot. Że wyborcy wybierają takich wypaczonych ludzi do Sejmu. Aż mi wstyd za niego. Przepraszam za słowa.
A mi za ciebie Palikot jest rulez i to was boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno piękna Elżbieta Kruk wrzuciła do kapelusza butelkę Absolwenta (tyko do połowy wypitą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='miki' date='20.12.2008, 21:06' post='78203'] Te, Tłumoku z Warszawki razem z Paligłupem, złodzieje, oddajcie mi emeryturę pomostową... Tumoka to sobie poszukaj w rodzinie a od Warszawki to sie od......l nierobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...