Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tam gadanie ,mowa trawa,od Teodozjusza Wielkiego tak nieustannie ściemniają,ciągle uzasadniając swoją niepotrzebność
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie oglądam wiadomości.Gdy tylko usłyszę słowa T.K.- robi mi się nie dobrze.Kiedy ta tragi farsa się wreszczie skończy?????.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co on PEDO? Przecież nycz się nie dzieje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SZOPKA 2015: „SZOPKA jak KURIA JEGO MAĆ”:   Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych:   1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow 2 3) kz nszz solidarnosc organistow 3       https://www.facebook.com/KZ-NSZZ-Solidarnosc-Organistow-678088682294519/?fref=ts   Od 5.XII.2015 r. związek dysponuje nową stroną o nazwie Kz Nszz Solidarnosc Organistow 2 Na tej stronie będą umieszczane bieżące materiały od dnia 7.XI.2015 r. do dnia 20.XII.2015 r.   https://www.facebook.com/Kz-Nszz-Solidarnosc-Organistow-2-1522457921414053/?fref=ts   Od 22.XII.2015 r. związek dysponuje nową stroną o nazwie Kz Nszz Solidarnosc Organistow 3 Na tej stronie będą umieszczane bieżące materiały od dnia 21.XII.2015 r.   https://www.facebook.com/Kz-Nszz-Solidarnosc-Organistow-3-1535481450098872/?ref=aymt_homepage_panel   Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:   kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com   SZOPKA 2015 ze względu na zawratą grafikę dostępna jest na zwiazkowej stronie FACEBOOK'a:   kz nszz solidarnosc organistow 3     SZOPKA 2015: „SZOPKA jak KURIA JEGO MAĆ”:       Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOŻY za ĆPUNÓW!   Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   spam., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uprasza się o NIE Zadymianie kościoła podczas pasterki...ludzie słabną i wychodzą z kościoła na powietrze,Dajcie spokój z kadzeniem!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kosciol niech sie zajmie swoimi problemami a nie w polityke sie wpier***dala. niech zajma sie swoimi pedofilami i innymi naduzyciami
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: