Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karny penis na szybie: Kara za nieprawidłowe parkowanie

Utworzony przez gf, 14 czerwca 2011 r. o 09:16
Karny K***s a nie jakiś penis - nazywajmy rzeczy po imieniu. Proszę o niezmienianie tekstu znajdującego się na naklejkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JON napisał:
wygląda na to , że trafiliśmy na podkształconego chama. wygląda również , że parkujesz po chamsku, skoro prosisz o naklejkę
Człowiek działa zgodnie z prawem a nie wymysłami chamów że im się wydaje. Dziękuję za informację odnośnbie prawa, jak mi ktoś kiedyś naklei bede wiedzial jak go udupić. Dodam ze staram sie parkowac zgodnie z przepisami jakby ktos sie czepial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paragrafik napisał:
Naklej mi naklejkę cymbale to polecisz, już pod Plazą przestali naklejać: Art. 141. (...) Art. 124. (...)
Nie denerwuj sie, bo Ci zylka peknie . Po pierwsze, naklejki nie musza byc wulgarne. Zamiast kut... moze byc normalne, niechamske pouczenie. Po drugie, naklejka na szybe nie niszczy jej. Po 20 min. pieczolowitego odskrobania masz szybe jak nowa. Art. 124 nie ma tu zastosowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW napisał:
Ja mam rejestrację LSW i parkuje prawidłowo więc nie uogólniajcie pawiany. Może zwrócicie uwagę, że na tym zapiź.dziu Lublinie nie ma gdzie zaparkować w kluczowych miejscach jak urzędy, centrum, nawet przy uczelniach za które niektórzy płacą nie ma gdzie stanąć. Myślę, że tak jeżdżąc przez godzinę i szukając miejsca koło ZUS czy US można się nieźle zainspirować, w końcu Lublin to miasto inspiracji i nie wypada przy tym kląć bo to kandydat na europejską stolicę kultury Włodarze miasta nie idźcie ta drogą, zmieńcie coś, aby zasypywać krater dzielący ten region od cywilizacji, której tu niestety nie ma, ponieważ stan tego miasta jest taki jak w miastach zachodniej Europy 25 lat temu.
Jak nie masz gdzie zaparkować, to jedź autobusem. W miastach Europy, na które się powołujesz, już sobie poradzono w ten sposób z nadmiernym ruchem i "specjalistami" od jazdy samochodem do centrum, którzy muszą zaparkować 5 metrów od celu podróży, bo jakby zaparkowali dalej to shańbiliby swój honor. Tam buspasy, ograniczenia w ruchu i parkowaniu czy zwyczajnie brak miejsc parkingowych (nie mówiąc już o parkowaniu na chodniku, jak u nas!) to standard. Ludzie przyzwyczaili się do jazdy autobusem i jeżdzą. Można mówić, że akcja z karnymi ku***mi jest kontrowersyjna, że jest samowolnym wymierzaniem sprawiedliwości, ale jas się osobiście nie dziwię. SM w Lublinie działa sama dla siebie. Zobaczyć strażnika wypisującego mandat za złe parkowanie czy zakładającego blokadę graniczy z cudem. Nie mówię już o wyworzeniu źle zaparkowanych samochodów lawetami co w niektórych częściach świata też się praktykuje. Po kilku widowiskowych akcjach na Starym Mieście nastała cisza i spokój i nadal codziennie przy Trybunale stoją samochody. Wczoraj wybrałem się po południu na wycieczkę rowerową po mieście i gdybym miał karne ku***y to bym zużył przynajmniej 5. Widziałem na przykład idiotę, który zaparkował przy swojej posesji na Długiej (przy serwisie diesli) zajmując idealnie całą szerokość chodnika i ludzie musieli omijać go ulicą. Jakby facet musiał wyskrobać z szyby tą naklejkę, to może by się nauczył, bo na straż miejską i tak się pewnie nigdy nie natknie. Do nich nawet nie opłaca się dzwonić, bo zanim się ruszą i przyjadą na interewencję, to samochód już przeważnie odjedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierwszego obicia pyska.Później brukowiec będzie miał o czym pisać,bo teraz promuje chamstwo i bezprawie.Do karania kogokolwiek za cokolwiek w tym kraju są odpowiednie organy powołane a nie chamstwo biegające z naklejkami czy swołocz z gwoździem.Tak naprawdę niczym się od siebie nie różnią bo jedno i drugie śmierdzi anarchią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się tak nie napinajcie. A co parkowanie gdzie popadnie nie śmierdzi anarchią? Sprawa identyczna. Gościowi sie wydaje, że wszystko mu wolno, że stoi ponad prawem, więc może zaparkować na środku. Ta akcja chyba nie ma na celu zniszczenia czegokolwiek, bo naklejkę można w łatwiejszy lub trudniejszy sposób odkleić, ale ma na celu zwrócenie uwagi na konkretny problem jakim jest samowolne parkowanie w miastach i na nieudolność służb porządkowych, które sobie z tym problemem zwyczajnie nie radzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Jak masz taki samochód to się naucz parkować, a poza tym szyba do twojego lexa nie kosztuje minimum 10tysi, tylko 1, słownie JEDEN tysiąc, wystarczyło google i Alledrogo.
Pewnie ma na gwarancji i musi w serwisie wymieniac to faktycznie tyle co pisał kosztuje. A że na smietniku/szrocie kosztuje taka szyba 1 tys. to nie ma znaczenia dla policji, wycenia tyle ile kosztuje w serwisie nowa. Wiem bo 6 tys zaplacil mi sprawca za zbicie ksenona w bmw , nie liczyla sie cena na śmietniku tylko ile kosztuje w serwisie producenta bo jest na gwarancji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pk napisał:
Jak nie masz gdzie zaparkować, to jedź autobusem. W miastach Europy, na które się powołujesz, już sobie poradzono w ten sposób z nadmiernym ruchem i "specjalistami" od jazdy samochodem do centrum, którzy muszą zaparkować 5 metrów od celu podróży, bo jakby zaparkowali dalej to shańbiliby swój honor. Tam buspasy, ograniczenia w ruchu i parkowaniu czy zwyczajnie brak miejsc parkingowych (nie mówiąc już o parkowaniu na chodniku, jak u nas!) to standard. Ludzie przyzwyczaili się do jazdy autobusem i jeżdzą. Można mówić, że akcja z karnymi ku***mi jest kontrowersyjna, że jest samowolnym wymierzaniem sprawiedliwości, ale jas się osobiście nie dziwię. SM w Lublinie działa sama dla siebie. Zobaczyć strażnika wypisującego mandat za złe parkowanie czy zakładającego blokadę graniczy z cudem. Nie mówię już o wyworzeniu źle zaparkowanych samochodów lawetami co w niektórych częściach świata też się praktykuje. Po kilku widowiskowych akcjach na Starym Mieście nastała cisza i spokój i nadal codziennie przy Trybunale stoją samochody. Wczoraj wybrałem się po południu na wycieczkę rowerową po mieście i gdybym miał karne ku***y to bym zużył przynajmniej 5. Widziałem na przykład idiotę, który zaparkował przy swojej posesji na Długiej (przy serwisie diesli) zajmując idealnie całą szerokość chodnika i ludzie musieli omijać go ulicą. Jakby facet musiał wyskrobać z szyby tą naklejkę, to może by się nauczył, bo na straż miejską i tak się pewnie nigdy nie natknie. Do nich nawet nie opłaca się dzwonić, bo zanim się ruszą i przyjadą na interewencję, to samochód już przeważnie odjedzie...
Kolego jeśli w ścisłym centrum byłyby parkometry i nieuchronność kary za niepłacenie byłaby faktem to płacąc za to można byłoby zaparkować w centrum, myślisz, że teraz wszyscy płacą? Zdziwił byś się, nie ma tego kto egzekwować tak jak przytoczonych powyżej przez ciebie przykładów. Poza tym urzędy są zlokalizowane w ścisłym centrum jak np US na sądowej - polecam. To jest paranoja. Albo Zus na Zana gdzie w okolicy pracują tysiące osób a parkingu jest na kilkaset aut - to są jaja. Indolencja władzy np w powstaniu Alchemii na lubartowskiej gdzie "60 procent z 53 tys. mkw powierzchni zajmie wielokondygnacyjny podziemny parking z miejscem na tysiąc aut ))- bajki. Brak płatnych parkingów jaki jest na Okopowej. Naklejki nic nie zmienią. Trzeba rozwiązań i egzekwowania prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P Y T O N G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te penisy to nakleja z pewnością Młodzieżówka PiSu,oni są do tego zdolni tak jak ich prezes, do BEZPRAWIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie mozna kupic te naklejki , bo bym se kupił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://allegro.pl/karny-penis-za-zle-parkowanie-stop-chamstwu-i1661043210.html polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lub tutaj sa tańsze http://allegro.pl/nie-parkuj-jak-los-naklejka-na-szybe-dla-losi-i1544958733.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jest tu aż tyle komentarzy, potępiających te naklejki? Czyżby się 'mistrzowie kierownicy' wkurzali, że będą musieli teraz uważać, jak parkują? :-) Ja osobiście jestem jak najbardziej za dawaniem nauczki cwaniakom, którzy myślą, że wszystko im wolno! Dlaczego niektórzy kierowcy potrafią parkować (i myśleć przy tym o innych kierowcach), a innym wydaje się, że są na swoim własnym podwórku? Mam dość kluczenia między samochodami lub schodzenia na jezdnię, do jakiś ch*** 'rozkraczył się' na chodniku! I krew mnie zalewa, jak widzę samochody zajmujące dwa miejsca parkingowe! Nie widzisz linii? To do okulisty, a nie za kierownicę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że ktoś nakleja karne "penisy". Policja i Straż miejska powinna się przyłączyć do tej akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J teraz czekam az kogos zlapia na naklejaniu naklejki i dostanie wyrok za niszczenie mienia , ciekawe czy redaktory o tym napisza . Redakcje kuriera oraz dziennika zachęcają do łamania prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fikumiku napisał:
Kolego jeśli w ścisłym centrum byłyby parkometry i nieuchronność kary za niepłacenie byłaby faktem to płacąc za to można byłoby zaparkować w centrum, myślisz, że teraz wszyscy płacą? Zdziwił byś się, nie ma tego kto egzekwować tak jak przytoczonych powyżej przez ciebie przykładów. Poza tym urzędy są zlokalizowane w ścisłym centrum jak np US na sądowej - polecam. To jest paranoja. Albo Zus na Zana gdzie w okolicy pracują tysiące osób a parkingu jest na kilkaset aut - to są jaja. Indolencja władzy np w powstaniu Alchemii na lubartowskiej gdzie "60 procent z 53 tys. mkw powierzchni zajmie wielokondygnacyjny podziemny parking z miejscem na tysiąc aut ))- bajki. Brak płatnych parkingów jaki jest na Okopowej. Naklejki nic nie zmienią. Trzeba rozwiązań i egzekwowania prawa.
O i tu się z szanownym zgadzam to że jest taka sytuacja parkingowa w naszym Lublinie to nie wina kierowców a władz Lublina i to od wielu lat ! a dzisiejsze władze utwierdzają się w tej delikatnie mówiąc głupocie i braku kompetencji bo jeśli jakiś dureń wymyślił wybudowanie Urzędu Marszałkowskiego na Żwirki i Wigury to jak ma być normalnie tu głupota osiągnęła apogeum bo nie dość że tam jest i tak ciasno to wybudowanie tam obiektu jest chorym pomysłem i zamiast wyprowadzać wszelkie budynki użyteczności publicznej na obrzeża bądź w miejsca gdzie tegoż wystarczyło by i na sporą ilość parkingów to robi się takie monstra w centrum w formie plomb które nie tylko architektonicznie nie pasują ale nie mając przestrzeni wokół stają się problemem fakt ambicje i oczekiwania wiejskich urzędników spełniają bo do pracy blisko i wszyscy widzą bo w centrum ale reszta to mordęga min. dla kierowców na których zrzuca się pełnię winy choć często faktycznie bez winy nie są ale to inna bajka .No a do tego jeśli już to odnieśmy się do Zana -tak powstał tam duży parking tyle że płatny i to sporo więc uliczki osiedlowe nadal zakorkowane do niemożliwości i jest to zrozumiałe bo skoro ktoś inwestuje to koszta muszą się zwrócić i obiekt po jakimś czasie ma zarabiać tyle że każdy urząd powinien mieć wokół siebie parkingi BEZPŁATNE tak jak w cywilizowanych krajach u nas się okazuje że nawet pod szpitalami ba nawet niepełnosprawni byli zmuszani do płacenia i to jest chore a władza udaje że jest nieświadoma !-tylko nie wiem czy prawo czy urzędnicy są chorzy a może i jedno i drugie ! Tak więc naklejka owszem powinna dawać do myślenia tylko czy osoba utożsamiająca się z fallusem coś z tego będzie sobie robić a takich w tym mieście sporo ? więc naklejki owszem w uzasadnionych przypadkach czemu nie tylko jaka jest gwarancja iż naklejający ją smark będzie znał przepisy ruchu drogowego i tylko w uzasadnionych przypadkach ją naklei a nie np. bo nie spodobał się mu kierowca -samochód czy jego kolor itd.czyli czy nie będzie nadużywał tych nalepek ? A rozwiązania powinny być systemowe z urzędu i perspektywiczne !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek szyja napisał:
Człowiek działa zgodnie z prawem a nie wymysłami chamów że im się wydaje. Dziękuję za informację odnośnbie prawa, jak mi ktoś kiedyś naklei bede wiedzial jak go udupić. Dodam ze staram sie parkowac zgodnie z przepisami jakby ktos sie czepial.
z tym niszczeniem mienia to możesz sobie skoczyć. nalepkę można usunąć bez niszczenia szyby. w zimie skrobiesz szyby do obrzydzenia i jest OK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
z tym niszczeniem mienia to możesz sobie skoczyć. nalepkę można usunąć bez niszczenia szyby. w zimie skrobiesz szyby do obrzydzenia i jest OK ?
Musisz miec starego szrota jak skrobiesz szyby w nowoczesnych samochodach nie trzeba tego robic. Poczytaj o ogrzewaniu szyb w samochodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysciciel napisał:
Musisz miec starego szrota jak skrobiesz szyby w nowoczesnych samochodach nie trzeba tego robic. Poczytaj o ogrzewaniu szyb w samochodach.
Nie jest ważne kto ma jaki samochód-czy stary czy nowoczesny. Jest to własność, na którą pracowałeś i nikt nie ma prawa tego niszczyć,ani obklejać nalepkami. Problem z miejscami parkingowymi istnieje, ale na to nic nie poradzisz, a że każdy pcha się na chama pod same drzwi do każdego urzędu itp. to jest inna sprawa. Niech zaczną budować parkingi a nie kolejne zbędne markety to może coś to da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...