Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ta Arena Lublin to stadion czy muszla koncertowa? Bo ja już się gubię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igrzyska zamiast chleba. A lubin wymiera!
Twoj mozg juz wymarl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorka jednego hitu. Szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha Guest, co ty mówisz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumie , miały być niepowtarzalne smaki , kuchnie z różnych stron świata , ciekawostki i kulinarne arcydzieła , tymczasem organizatorzy chyba już nie wiedzą za co się złapać i czy ważniejsza muzyka czy jednak smaki. Lubie chodzić na koncerty ale koncert to jedno a festiwal jedzenia to drugie wiec czy z grillowaną kiełbasą wpuścicie mnie na koncert ? chyba nie :) Od tamtego roku zaczęło się dużo reklamy o imprezie  i mniej jak w poprzednich latach stoisk z ciekawymi smakami :( Bardzej pamietam zespół Omega jak cały festiwal smaków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po i ile będą bilety?
50zł i 100 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cienkuśne balladki,, jakich tysiące. Głos też nic nadzwyczajnego. Ale mi atrakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Autor jednego hitu" to ktoś, kto zrobił kasę na jednym przeboju, a następnie odpuścił sobie granie z różnych powodów. Ona nagrała 6 studyjnych płyt. A wśród jej "cienkuśnych balladek" jest wiele standardów jazzowych, też jakich tysiące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecz gustu kazdy slucha to co lubi.Ja lubie Kate glos niesamowity.Pytanie gdzie i kiedy beda bilety.Reklamujcie koncerty nie tylko lokalnie,poza Lublinem tez by chviano miec info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal że impreza jest biletowana, trzeba było zrobić na terenie browaru i tyle i po co przenosić ją na stadion. debilizm i chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, kto jest ego tej Pani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja koncertu na pewno nie odpuszczę. Chociaż i tak będę polował głównie na food trucki, w planach mam electroluxa na pewno, a dalej to zobaczymy kto jeszcze się tam smakowity objawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...