Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibole starli się z policją na stadionie Korony Kielce (wideo)

Utworzony przez lbn, 31 października 2009 r. o 16:52
heh i tylko w Lublinie sa rozroby na stadionach i poza nim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla przypomnienia miasto Kielce jest głównym sponsorem i właścicielem Korony.w Kielcach klub nie upadnie bo tam nie ma pseudodziennikarzy jak w Lublinie.tam nikt nie zeruje na klubie i jego kosztem nie szuka taniej sensacji.w Kielcach przed następnym meczem media nie będą odstraszać od przyjścia na stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiota petardami rzuca w tłum , chory świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że tylko w Lublinie są awantury... Dziennikarzyny sami sobie strzelili w stopę tym artykułem i dobrze może ludzie przejrzą na oczy że cała ta nagonka na Motor jest nakręcana przez leczących kompleksy pseudo dziennikarzy bez szkoły. Dla wiadomości zadyma byłą też na meczu Górnika Zabrze z Widzewem. No i dziennikarzyny wasza teoria że Motor to samo zło upadła przez was samych haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno jakiś przeciwnik Motoru pisał,że chętnie poszedł by na mecz w Kielcach . Zawsze się może przejechać. Na Zygmuntowskich jest sielanka. Przejrzyjcie na oczy i ratujcie Motor, bo jest tego warty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto znów obiecuje stadion. Dla mnie to jest marzenie, ale poco nam stadion jak nie będzie drużyny. Motor to nie tylko chuligani, ludzie nie mogą się doczeka tutaj prawdziwej piłki i prawdziwgo stadionu. Motor musi przetrwac! Jak będzie stadion, będą i sponsorzy, bo będą i kibice! Co do tego meczu w kielcach to nie rozumiem po co ludzie krzyczą "zostaw kibica ty ... zostaw kibica" ja nie widzę żeby tam kto kolwiek ruszał kibica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Stadionach powinien być porządek i to nie robiony przez policje tylko kibice powinni przychodzic kibicowac spiewac wspierac druzyne a nie patrza jak sie zaczac bic z policja albo druzyna przeciwna. Powinni działacze klubów powinni zamykac stadiony robic mecze bez publicznosci wtedy by moze sie czegos wszyscy pseudo kibice nauczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak był bym sponsorem któregoś z tych klubów natychmiast bym wycofał się ze sponsoringu tego klubu ewentualnie postawic ultimatum kibicom. jeśeli nie ędzie pieniędzy w klubie t oi nie bedzie klubu a kibice wtedy nie będą mieli gdzie chodzić. proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe widać że nie jesteś żadnym przedsiębiorcą, labo marnym. Liczy się marka a nie jednorazowa zadyma które przy meczach z takimi drużynami są prawdopodobne. TYLKO w Lublinie się nakręca taką spiralę nienawiści do Motoru że faktycznie może to odstraszać, ale w Kielcach sprawa ucichnie i przed następnym meczem nikt nie będzie ludzi straszyć potopem, korkami, wojną, itd. Niestety niedouczony dzienniakrzyna który dał ten news nie przewidział że może on zadziałać odwrotnie niż zamierzał, tzn. pokaże że obraz jaki kreuje m.in dziennik czy trybuna ludu(kurier) odnośnie Motoru jako jedynego bastionu zła i chaosu to MIT wykreowany przez leczące kompleksy redakcyjki. Mam cichą nadzieję że ludzie jednak mają rozum i ten artykuł pokaże im że niektórzy na siłę starają się zniszczyć MOTOR ale im się to nie uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibole posrani, dajcie wkoncu spokoj z tymi burdami, jestescie prymitywami. niech wkoncu zrobia z wami porzadek jak tak moze byc w XXI wieku, az wstyd. wzielibyscie sie za jakas robote a nie zatruwacie powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żółto czerwona kielecka K...A korona!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...