Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca karetki: "Jadę na łeb na szyję, a to zwykły pijak"

Utworzony przez putek, 27 lutego 2014 r. o 10:27
Pani zachowala sie wedlug mnie odpowiedzialnie czego nie da sie powiedziec o "kierowcy".Wielki szczasunek dla Pani i Wszystkiego Dobrego i Powodzienia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zesr***cie się z podniety. Taka jest prawda, ostatnio byłem na SORze, pełno ludzi, kolejka, chłopaczek 15 lat ze złamaną nogą czekał 5 godzin na przyjęcie, za to pijanego żula z rozbitym po pijaku łbem na wózku wieźli i od razu się nim zajęli, komplet badań i full obsługa. TAKI TO KRAJ, gdzie uczciwy człowiek czeka w kolejce i ZDYCHA, najlepiej być ŻULEM i przekrętem. A artykuł jakoś nie podaje co stało się owemu człowiekowi ze stomią? Wóda? Narkotyki? Czy rzeczywiście choroba? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry z ciebie imbecyl :D   MOCHER Z MALUTKĄ CÓRECZKĄ ZADZWONIŁ PO POGOTOWIĘ, A NIE ZŁOŻECZYŁ NA PIJAKA NA ŁAWCE....   CORAZ LEPSZE TE MOCHERY - MAJĄ MAŁE DZIECI, DZWONIĄ (ZAPEWNE Z KOMÓRKI NA POGOTOWIE), NIE OCENIAJĄ WG SZTAMPOWYCH IDIOTYCZNYCH PRZESĄDACH NA ZASADZIE "JAK LEŻY TO PIJAK". FAKTYCZNIE MOCHER :D TO JA CHE TAKICH MOCHERÓW CAŁĄ MASĘ ;) NIE DOŚĆ, ŻE ROBIĘ DZIECI NA TWOJE MADRALO EMERYTURY - I TO W TYM WIEKU ;P - TO NA DODATEK NIE OCENIAJĄ A POMAGAJĄ.   TOBIE TYLKO ŻYCZYĆ ZDROWI BO O ROZUM ZA PÓŹNO.
mocherze z dzieckiem zajmij sie swoimi sprawami a nie zaloga karetki bo oni czesto jezdza do pijaków i wiedza jak ratowac a ty nie wtykaj nosa tam gdzie inni sa od tego i sa przeszkoleni odpowiednio, dobrze ci stara babo ratownik-kierowca odpowiedział, a wiec zawijaj dupsko do domu i patrz z okna jak nie umiesz pomóc!!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zesr***cie się z podniety. Taka jest prawda, ostatnio byłem na SORze, pełno ludzi, kolejka, chłopaczek 15 lat ze złamaną nogą czekał 5 godzin na przyjęcie, za to pijanego żula z rozbitym po pijaku łbem na wózku wieźli i od razu się nim zajęli, komplet badań i full obsługa. TAKI TO KRAJ, gdzie uczciwy człowiek czeka w kolejce i ZDYCHA, najlepiej być ŻULEM i przekrętem. A artykuł jakoś nie podaje co stało się owemu człowiekowi ze stomią? Wóda? Narkotyki? Czy rzeczywiście choroba? 
Panie domu medycyny - a czytałeś - "nie wyczułam woni alkoholu"? i generalnie całego maila? czyś kolejny co czytać nie potrafi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty mocherze  stul pysk gnoju.Szacunku imbecylu!Popieram Pania w100 % bardzo sie ladnie Pani zachowala.Nie wazne ze pijak to jest czlowiek!A wy gnoje co robicie pijecie jaracie i w ciaze zachodzicie!Dorosniecie i taki los was spotka!Duzo osob pije ale nie musi byc pijakami!Zastanowcie sie ludzie gdzie u was jakas skrucha,szacunek!Tylko chamstwo przeklinanie!Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda do żuli się jeździ (osobiście zbieram P.Mariana 8 razy na tydzień) i o tym się nie mówi do czego jeździ pogotowie afera robi się wtedy gdy gdzieś nie zdążymy bo zbieramy żula. A wracając do artykułu interesuje mnie tylko czy owy pacjent był pijany czy nie i dlaczego ta afera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowanie tych ludzi było karygodne, a już kierowcy-ratownika... brak mi słów. Większość z nich, zgodnie z ustawą, powinna być pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Za nieudzieleni pomocy grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech (art. 162 kk).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze Pani zrobiła, ludzie powinni więcej sobie pomagać. Nawet jak pijak to mógł mieć zapaść, czy to że ten człowiek jest alkoholikiem (a jest to śmiertelna choroba) sprawia że przestaje być istotą której warto pomagać? Miał tam leżeć i zgnić? Za dużo przemocy się naoglądaliście, świat nie powinien tak funkcjonować.
idioto..a jak taki debil wykancza na serce rodzine, doprowadza dzieci do nerwic, to dobrze? znieczulico pijacka, zamknij morde i siedz dalej przed kompem, nic wiecej nie widzisz niz klawiatura, palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pani prawdziwym bohaterem uratowała Pani życie człowieka. Nie ważne czy był pijany czy nie był człowiekiem. Prawdziwe bohaterstwo nie ma nic wspólnego z oklaskami i nagrodami  - to robienie czegoś dla drugiego człowieka gdy inni czują strach, odrazę, lęk. Pani córka będzie o tym pamiętać. Jeżeli zapyta Panią po co to Pani robiła? - Proszę niech Pani odpowie - to jest Człowiek. Gdy zapyta - a dlaczego inni tego nie zrobili? Niech Pani odpowie - Bali się - bohaterstwo wymaga odwagi. Gdybym znał Pani nazwisko zgłosiłbym Panią do konkursu bohatera roku. Nagrody zbierają tam najczęściej ludzie, którzy wykonują zawody nakazujące im takie zachowania (wykonują swoją powinność "po godzinach"). Pochylić się nad "odrażającym, brudnym złym" to bohaterstwo. Niech się Pani z tego nie tłumaczy. Wielkie dzięki i Wielka Chwała Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  ty jesteś zwykłym bydlakiem a nie ratownikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioto..a jak taki debil wykancza na serce rodzine, doprowadza dzieci do nerwic, to dobrze? znieczulico pijacka, zamknij morde i siedz dalej przed kompem, nic wiecej nie widzisz niz klawiatura, palancie
wtrącę się w dyskusję, bo jak widzę wypociny takiej ściery jak ty, to mnie trzęsie, wracaj na szosę tirówko, a nie ferment siejesz. kto ci szmato dał prawo do osądzania kogokolwiek, nie jest nigdzie powiedziane, że człowiek ktoremu "zaszkodził" alkohol, musi być pijakiem, sam nie piję - więc może też by mi zaszkodziło? pijaków nienawidzę, ale zdarzało mi się przenosić wypitych z ulicy na pobocze, żeby ich co nie przejechało, bo może akurat to byli porządni ludzie? No ale tobie życzę, żebyś zdechła bez pomocy na rzeżączkę, czy innego trypla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wszystkie wypowiedzi to pi....lenie o Szopenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu ich nachlanych jeżdzi na tych karetkach to Bóg jeden wie,chleją na dyżurach, w ambulansach bo sadzą że będąc w szpitalu czy jadąc na sygnale są poza wszelką kontrolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowanie tych ludzi było karygodne, a już kierowcy-ratownika... brak mi słów. Większość z nich, zgodnie z ustawą, powinna być pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Za nieudzieleni pomocy grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech (art. 162 kk).
Prawo nasze jest żałosne. Uważa Pani że wykręcenie numeru 999 załatwia sprawę udzielenia pierwszej pomocy? A ratownika który naraża swoje życie i osob na pokładzie jadą na wezwanie straszy Pani 3-latami. Coś nie halo... Ruszcie d... na kursy PP to się dowiecie co robić w takich sytuacjach a żeby takie afery się nie powtarzały. Apropo całej sytuacji i bicia piany, autor artykułu mógłby się dowiedzieć i podać jakieś szczególy co wyszło w badaniach. Czy obywatel był tylko upojony czy faktycznie chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać pijaka. Niech zdycha. W tym czasie mógł ktos dostac zawał, wylew, albo jakiś wypadek mógł się zdarzyc i tam powinna być karetka, a nie jeżdzić do jakiegos pijusa, a ratownik będzie się musiał teraz tłumaczyć bo jakaś durna baba zrobiła sensacje. Lecz się babo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać pijaka. Niech zdycha. W tym czasie mógł ktos dostac zawał, wylew, albo jakiś wypadek mógł się zdarzyc i tam powinna być karetka, a nie jeżdzić do jakiegos pijusa, a ratownik będzie się musiał teraz tłumaczyć bo jakaś durna baba zrobiła sensacje. Lecz się babo!!!
poprostu nie ludzie!!!!co masz do pijanych ?czy to nie ludzie ?najlepiej powiedziec że jak pijany to fui kilka dni temu był artykuł o mnie i szanowna służba zdrowia zdefiniowała że jestem pijany i jaki cyrk z tego wyszedł to są w większości śmierdzące lenie którzy jeszcze we krwi mają mentalnośc z czasów PRLu albo kamienia łupanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu ich nachlanych jeżdzi na tych karetkach to Bóg jeden wie,chleją na dyżurach, w ambulansach bo sadzą że będąc w szpitalu czy jadąc na sygnale są poza wszelką kontrolą.
Chlali,chleją i będą chlali bandyci w białych kitlach, nie ma potem zdziwienia że zamiast woreczka wycinają trzustkę a zamiast amputacji chorej nogi ucinają zdrową,tak dalej być nie może a POjeby jeszcze tak bronią tego  nieudacznika-Arłukowicza,tusk musi odejść bez dwóch zdań !!!!  tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlali,chleją i będą chlali bandyci w białych kitlach, nie ma potem zdziwienia że zamiast woreczka wycinają trzustkę a zamiast amputacji chorej nogi ucinają zdrową,tak dalej być nie może a POjeby jeszcze tak bronią tego  nieudacznika-Arłukowicza,tusk musi odejść bez dwóch zdań !!!!  tak dalej być nie może.
Z nudów w nocy na dyżurach chleją i aby do rana a potem sytuacja ich zaskakuje jak trzeba popracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto podejrzewa, że lekarz, ratownik czy pielęgniarka jest pijany, powinien powiadomić policję o swoich przypuszczeniach. Ludzie dzwońcie na policję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo nasze jest żałosne. Uważa Pani że wykręcenie numeru 999 załatwia sprawę udzielenia pierwszej pomocy? A ratownika który naraża swoje życie i osob na pokładzie jadą na wezwanie straszy Pani 3-latami. Coś nie halo... Ruszcie d... na kursy PP to się dowiecie co robić w takich sytuacjach a żeby takie afery się nie powtarzały. Apropo całej sytuacji i bicia piany, autor artykułu mógłby się dowiedzieć i podać jakieś szczególy co wyszło w badaniach. Czy obywatel był tylko upojony czy faktycznie chory.
Dlatego tusk musi odejść,tak dalej być nie może !!!!  koniec i kropka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...