Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak wjechał bez płacenia to na pewno był PISowiec!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli co? Rozumiem, że jak mi się nie spodoba policjant prowadzący dajmy na to kontrolę prędkości to mogę mu przywalić w żebra i sprawa pójdzie do umorzenia? Bo przecież byłbym wtedy sprawcą lekkich obrażeń.
0
Ciekawe kim był agresor? Bardzo ciekawe...... czytając takie zachowanie milicjantów nasuwają się różne przypuszczenia....czy będzie to podane do wiadomości?
0
Komisariat POlicji jest oddalony o kilkadziesiąt metrów........... Dlaczego nikomu się nie chciało zajrzeć.? Czy można LEKKO uderzyć Policjanta np: jak chce nam wypisać mandat? i Policja umorzy sprawę???
0
Wzywano policję, ale patrol się nie pojawił. No daleko miał. Z przeciwnej strony ulicy
0
Ten parkingowy "pan Zbigniew" często jest tak miły dla użytkowników parkingu, że w końcu ktoś odpłacił mu w języku dla niego zrozumiałym. Miałem tam bardzo podobne zdarzenie, z tym biednym parkingowym. Szkoda, że monitoring nie nagrywa rozmów.
-1
Znowu winna ta policja.Brak słów.
0
dobrze że są jeszcze wolne media, które takie sprawy opisują.
0
Nie można bić pana Zbigniewa.
0
Od dzisiaj nie płacę za parkingi. A jak się komuś nie podoba to jeszcze w łapę przyszłe.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: