Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kilkaset osób modliło się na dziedzińcu KUL (wideo)

Utworzony przez Gość, 11 kwietnia 2010 r. o 00:46
nie byłem zwolennikiem Lecha Kaczyńskiego, ale brakuje mi słów żeby opisać to co czuję po jego stracie i tych wszystkich ludzi.... wielki cios
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie byłem zwolrennikiem Lecha, ale kto wie czy nie była to wina inspuirowanych poltycznie mediów. Robiono z niego niemal półgłowka a pewien poltyk z Lublina alkoholika. Dzisiaj widzimu zdjęcia tego Człwoieka, ciepłe autentyczne nie pozowane, z których jawi się osoba powazna, rodzinna, miła i życzliwa. Zawsze sądziełm że jest o człowiek uczciwy i prawy. Mam nadzieję, że ne Prezydenta wystartuje Jego brat, o ile będzie miał ku temu siły. Cześć Pamieci Wielkiegio Prezydenta Polski. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...