Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kochanek żony rzucił na niego klątwę - jest impotentem

Utworzony przez mosquito, 8 listopada 2009 o 14:54
klątwę może zdjąć tylko ofiara ze spalonych po ścięciu włosów małżonki. Łonowych też.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież męskość stracił wcześniej - już wtedy gdy dowiedział się o romansie i nie kopnął żony w cztery litery.
0
CYTAT Z TEKSTU:Aby odczynić urok, mężczyzna korzystał z pomocy egzorcystów, ale poprawa była chwilowa. Pan Jan nadal jest impotentem i zarzeka się, że to wynik klątwy, którą rzucił kochanek jego żony. ZNAJDŹ SOBIE KOCHANKĘ, NAJLEPIEJ SZAMANKĘ.
0
Też bym stracił interes do takiej baby. Nie przejmuj się, przyjacielu. Ukryta w Tobie mądrość wie, że szkoda wzwodu dla takiej niewdzięcznicy. Nie warto być mężczyzną dla byle kogo. Spotkasz wartościową kobietę i - powstaniesz. Wierz mi. Powodzenia!
0
grtuluje wszystkim którzy dodali pieknę komentarze, świadczy to o Waszej inteligencji i łatwowierności natomiast gazeta która to opublikowała to naprawde musi być brukowiec skoro zajmjuje sie takimi tandetnymi i beznadziejnymi tematami. O redaktorze teko tekstu nawet nie wspomne;))) Pozdrawiam
0
Tekst miesiąca szamamn wyrywał trawe i skakał koło mojego samochodu wypowiadając dziwne niezrozumiałe słowa, Boże czego ten Gość się nawciągał, może to trawa od szamana hehehe.....wiem gość przestał Ci sprzedawać trawe wiec go osmarowałeś w gazecie jeszcze takiej beznadziejnej i co za kolo to puścił do druku, te gazety to samo dno;))
0
Panie Janku BUDOPOL trzyma za pana kciuki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: