Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kochanek żony rzucił na niego klątwę - jest impotentem

Utworzony przez mosquito, 8 listopada 2009 r. o 14:54
klątwę może zdjąć tylko ofiara ze spalonych po ścięciu włosów małżonki. Łonowych też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież męskość stracił wcześniej - już wtedy gdy dowiedział się o romansie i nie kopnął żony w cztery litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT Z TEKSTU:Aby odczynić urok, mężczyzna korzystał z pomocy egzorcystów, ale poprawa była chwilowa. Pan Jan nadal jest impotentem i zarzeka się, że to wynik klątwy, którą rzucił kochanek jego żony. ZNAJDŹ SOBIE KOCHANKĘ, NAJLEPIEJ SZAMANKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym stracił interes do takiej baby. Nie przejmuj się, przyjacielu. Ukryta w Tobie mądrość wie, że szkoda wzwodu dla takiej niewdzięcznicy. Nie warto być mężczyzną dla byle kogo. Spotkasz wartościową kobietę i - powstaniesz. Wierz mi. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grtuluje wszystkim którzy dodali pieknę komentarze, świadczy to o Waszej inteligencji i łatwowierności natomiast gazeta która to opublikowała to naprawde musi być brukowiec skoro zajmjuje sie takimi tandetnymi i beznadziejnymi tematami. O redaktorze teko tekstu nawet nie wspomne;))) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst miesiąca szamamn wyrywał trawe i skakał koło mojego samochodu wypowiadając dziwne niezrozumiałe słowa, Boże czego ten Gość się nawciągał, może to trawa od szamana hehehe.....wiem gość przestał Ci sprzedawać trawe wiec go osmarowałeś w gazecie jeszcze takiej beznadziejnej i co za kolo to puścił do druku, te gazety to samo dno;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Janku BUDOPOL trzyma za pana kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...