Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Koko Euro Spoko". Jarzębina w Warszawie. Będziemy mieli hymn na Euro 2012?

Utworzony przez midori, 2 maja 2012 r. o 16:19
Brawo, w koncu jakiś prawdziwy przekaz i energia! Mam dość polskich "gwiazd".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i fajnie wygrał folklor i naturalny luz a te inne piosenki to takie cięzkie wydumki, ze sie słuchac nie da HIT to ma byc HIT łatwa linia melodyczna i tekst co wpada w ucho - ot po prostu Poparzeni Kawa tez byli ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER BABKI )))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczyłem, że hymn reprezentacji będzie z jajem ale nie, że z hymnu zrobią jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hym ja mam mieszane uczucia... z jednej strony cieszęsię że wygrała naturalność i Polacy postawili na coś nowego i świeżego a z drugiej zastannawiam się czy oby na pewno piosenak koko euro spoko będzie nas godnie reprezentować na mistrzostwach i jak odbiora to inni kibice z zgranicy? Mimo wszystko serdecznie gratuluję zespoowi Jarzębina z Kocudzu wygrane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Biłgorajska nuta i piejo kury piejo" - przeboje na dziś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto był lepszy od babć z "Jarzębiny" ? 67-letnia babcia Maryla Rodowicz, która śpiewa od czasów Gomułki ? Ta pieszczoszka Gierka i Jaruzelskiego i każdej kolejnej ekipy ? Babcia, która od 1965 roku (od 47 lat) wyśpiewuje swe kuplety na scenie i ciągle męczy ludzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem te występy i powiem tak: Jestem bardzo zbudowany tym, że konkurs nie był ustawiony, bo wtedy feel albo wilki miały by od zetkowych melomanów wygraną w kieszeni. Na szczęście ich smęty nie będą katowały mojego ucha przez najbliższe tygodnie. Myślę też, że nie mamy gwiazd, które mogą coś charakterystycznego zrobić, nie jesteśmy stolicą country, reagge ani innego rodzaju muzyki, góralszczyzna też już się przejadła, więc ostatecznie babki mogą być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artystom do zmanierowanych główek nie może dotrzeć że to ma być hymn kibiców, łatwo wpadający do ucha i do zaśpiewania na trybunach. "Babcie" skasowały ikony polskiej sceny. Zresztą co to za scena..... Kocuca kojarzyła mi się z tenisem stołowym , teraz Jarzębina - duże to miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liber był lepszy. Zdziwił mnie wybór kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać się czy płakać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XxX napisał:
Śmiać się czy płakać ?
Idz sobie feela włącz, odpal swojego wypucowanego golfa 4, ubierz sie w swoje wyprasowane spodenki i koszulke koniecznie w nie wloz, rusz z piskiem tak żeby płyta wisząca na lusterku się mocno dyndneła i lans, wszechobecny lans... bądź zdrów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MC sutek napisał:
MC SOBIESKI NAJLEPSZY!!! TE BABY ZDECHNĄ PRZED EURO!!!
jestes deb***em i smierdzielem to widac i czuc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*wa jakie to jest żenujące !!! tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie. Mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta piosenka pasuje do tego euro jak ulał, no cóż jakie euro taki hymn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł na spiewajace babcie to plagiat rosyjskich babuszek z syberii , może tamte to i ciekaw ale to tylko odgrzane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem hymnem euro 2012 powinna pis piosnka Polska Płonie Kazika:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczna porażka... Ja mam wciąż nadzieje ze to jakiś żart!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...