Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Koko Euro Spoko". Jarzębina w Warszawie. Będziemy mieli hymn na Euro 2012?

Utworzony przez midori, 2 maja 2012 r. o 16:19
Szukałem w internecie kto jest autorem tekstu i muzyki.Niestety ale nigdzie nie znalazłem ,może ktoś wie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst i muzyka to zasluga samych babeczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że Pietrek i Jola z Wilkowyj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie gratuluję zespołowi z Kocudzy. Gdy uczyłem się w LO w Biłgoraju w okresie przed urodzinami Pana Janusza Palikota opowiadano pewną anegdote o Kocudzy. Jej treść wskazuje też, że od dawna w tej miejscowosci folklor był na dobrym poziomie, a ta anegdota jakoby wygłoszona na zjeżdzie OSP brzmi " Witom Wos Kocudzką stroz i wszyćkie stroze i z trybuny złoze." Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dobra piosenka ale na dożynki albo na wesele na wiosce ale nie na Euro 2012
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koko koko to jest spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba tylko mieć nadzieję,że beznadziejny hymn nie jest zapowiedzią równie beznadziejnego Euro 2012!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rządzie jest parodia to i na EURO jakby mogło być inaczej, cała ta POLSKA to jedna wielka parodia. W takim wieku ludzie rządzą polską to i na EURO nie może ich zabraknąć brawoooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z hymnem chyba zbojkotuję EURO w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ieszą się Polacy, Cieszy Ukraina, że taka piosenka to jest jakaś kpina ...... Cieszy się Zachód,, Cieszy Ukraina, że tu porażka dla Nas się zaczyna Koko koko kij Wam (przeciwnikom)w oko Szybko przegrać im się uda, ucieszy się Smuda Koko, koko euro spoko, piłka leci hen wysoko Wszyscy razem zaśpiewajmy ino chłopcy wybijajcie, taki doping dajmy. Koguty biegajcie, walkowery dawajcie i będzie po sprawie Koko, koko i to będzie koniec dla Nas Euro SPOKO ogólnie fajna pioseneczka, wszyscy będą ją spiewać, i co lepsze jakie daje możliwości przeróbek, pomyślcie ... chwile bezcenne zaśpiewać NIEMCOM koko koko h... wam w oko, marzenia Róbmy konkurs na przeróbki tej piosenki Nie miejmy komplekósw, folkror to część naszej tradycji, a nie jakaś Doda czy Górnik z jej wykoaniem hymnu, chccielibyście ją widzeić jak robi powtórkę sprzed kilku lat? Ma być zabawne iśmiesznie, nie bądźmy bucami Lubeszczyzna Górą, powodzeni KOBITKI, dajcie czadu w czerwcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to jest kółko gospodyń wiejskich a nie hit na EURO 2012.Jest wiele innych i o wiele lepszych piosenek które mogłyby zagrzewać naszych reprezentantów do boju.I to niby ma być piosenka którą zapamiętamy???Kpiny jakieś...kto to wybrał???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ełro taki hymn.PALIKOT NA PREZYDENTA JESTEM GEJEM .a kadra hura brozek nam elro wygro gdzie pawel bugała panie smudka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnijmy o starszych paniach, to powinien być nasz hymn http://www.youtube.com/watch?v=NdBYBhy1kHM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a teraz zastanówmy się, kto zagłosował na COŚ takiego, skoro większość z nas uważa to za totalną pomyłke?! Może i to było ustawione?! ;D moim zdaniem ten hymn to kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO MOJA WERSJA-dzienik wshodni dzienik wshodni nieupralem smudzie spodni ale bedzie dzis afera bo mnie franek sponiewiera,smuda zasral swoje spodnie i czul sie z tym niewygodnie,a to wina jest libacji bo dostalismy od grecji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzik napisał:
Jak dla mnie to jest kółko gospodyń wiejskich a nie hit na EURO 2012.Jest wiele innych i o wiele lepszych piosenek które mogłyby zagrzewać naszych reprezentantów do boju.I to niby ma być piosenka którą zapamiętamy???Kpiny jakieś...kto to wybrał???!!!
No pewnie lepsza by była podstarzała Edzia Górniak. Wszak każdy ją pamięta:) Euro to zabawa i ma być śmiesznie. Jak ktoś chce powagi to niech na pogrzeb idzie a nie na mecz. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest LUDOWA- PSL PSL PSL PSL!!!!!!! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale macie problem...fajna, rytmiczna, wpadajaca w ucho piosenka...a ze spiewana przez babule w strojach regionalnych? to co z tych 10 piosenek to 3-4 było znośne...reszta przepełniona patosem, depresyjne i jakby na siłe komponowane. dobrze jest jak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za wstyd !! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo mi chodzi tylko o to by byc Żydem i mieć złoto , w banku moim kredyt daję Polak z Gojem bacznosć staje w swom kraju niewolnikiem a i moim dzis dłuznikiem hej...piosenka ludowa jewparcha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...