Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Lady Gaga w Polsce: Wielkie show w Ergo Arena (wideo)

Utworzony przez jo-asia, 27 listopada 2010 r. o 18:14 Powrót do artykułu
to nie jest Alejandro z Gdańska!!! w Gdańsku Gaga dostała żóltego misia i kapelusz jak usiadła po drugiej stronie wybiegu, żeby dać ręce fanom. youtube.com/jaimiedoe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lady Gaga jest rewelacyjna, jest najlepsza!!!Nie ma sobie równych. Wspaniała, fantastyczna,utalentowana. Warto zobaczyć ją i usłyszeć na żywo. Coś niesamowitego!!!Wrażenia nie do opisania słowami.LADY GAGA zrobiła wspaniałe Show warte każdej ceny. Jestem pod wrażeniem jej talentu i jej osoby. LADY GAGA JEST NAJLEPSZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, osoba, która pisała ten tekst nie była chyba na koncercie. Lady Gaga rzeczywiście wspaniała. Co do strony organizacyjnej to rzeczywiście - oznaczenia były. Należało tylko porównać z oznaczeniami na bilecie a nie latać jak pies z wywieszonym ozorem i robić zamieszanie. Podobał mi się ścisły podział na sektory i dużo ochrony. Co do szatni również nie miałam problemów z zostawieniem ubrań. Problem polega na tym, że Ci co marzyli o miejscu przy scenie na płycie nie mieli po prostu czasu na zostawienie kurtek w szatni. Myślę, że my po prostu zawsze musimy na coś ponarzekać. Było naprawdę super!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert fantastyczny, nawiązując do tej nieszczęsnej szatni to od obsługi dowiedziałem się osobiście że było 3 000 wieszaków a.... 11 000 osób...trochę chyba za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@~wika~ Nie pieprz, w szatni zabrakło po prostu miejsc i tyle. To chyba ciebie tam nie było o.0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było super - ja tam miałam kurtke w szatni i nie było problemu z odbiorem! Wejściw tez znalazłam - czytam i mam mózg na miejscu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko bylo super zorganizowane. wszystko bylo wiadome jesli ktos jest inteligentny. Kto patrzyl wiedzial gdzie ma isc. super organizacja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncert był naprawdę fajny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam na koncercie i mówię wam zaje...fajny!!!!!!!!!!!!! kocham gagę z całego serca, a show zrobiła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
love gaga byłam na koncercie było zajebiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było fantastycznie.Nigdy tego nie zapomnę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wszystko było pięknie tylko pytam dlaczego zabrakło miejsca w szatni ? i musiałam stac z kurtką w rece i plecakiem ? Organizacja na poziomie ZEROWYM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...