Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert rosyjskich chórzystów oprotestowany. "Nie dla symboli sowieckich" (wideo)

Utworzony przez dr maybach, 29 marca 2014 o 17:29
Macie omamy? Ja zadnych symboli nie widze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Kaźmierczak idąc za ciosem musi pan oprotestować wszystkie filmy z II wojny światowej, tam aż roi się od swastyk i gwiazd...! Drugie rozwiązanie (prostsze): zacząć się leczyć...!  
0
A mnie się dobrze kojarzą sowieckie symbole...! Używali pasożytów społecznych zwanych "panami" do cywilizowania Syberii...! Taka jest prawda i nie zmienicie tego zakazywaniem "symboli" Poza okazaniem mi "kultury" języka nic nie możecie zrobić... rusofoby...! Hehe! 
0
Panie Kaźmierczak idąc za ciosem musi pan oprotestować wszystkie filmy z II wojny światowej, tam aż roi się od swastyk i gwiazd...! Drugie rozwiązanie (prostsze): zacząć się leczyć...!
  Dobrze powiedziane!   A swoją drogą skąd się biorą takie oszołomy - Kazimierczaki?
0
Brawo brawo brawo! Nalezy tepic klamliwa czerwona zaraze !
0
Brawo Poznań , teraz 4 kwietnia czas na akcje w Lublinie TAK DLA MUZYKI NIE DLA SOWIECKICH SYMBOLI !!!! Przygotowania do protestu idą pełna parą :)
0
do Grzegorza  Szweda :  To jest właśnie popis kołtuństwa i rusofobii. Jeszcze życie nie dało ci w kość ,ale już niedługo spróbujesz
0
A mnie się dobrze kojarzą sowieckie symbole...! Używali pasożytów społecznych zwanych "panami" do cywilizowania Syberii...! Taka jest prawda i nie zmienicie tego zakazywaniem "symboli" Poza okazaniem mi "kultury" języka nic nie możecie zrobić... rusofoby...! Hehe! 
głupiś rusofilu, ale już niedługo. Historii musiałeś się uczyć z kłamliwych książek dopuszczonych przez cenzurę. Ruscy rozpętają wojnę to będziesz miał okazję spróbować jak smakuje "przyjaźń" z potomkami Stalina.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: