Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrola rolników. Niektórzy zawyżyli powierzchnię działek

Utworzony przez Kpt.Grawitacja, 26 lutego 2013 o 17:39 Powrót do artykułu
Inne uchybienia to fałszywe deklaracje rolników o tym, że dana działka jest mniejsza niż 10 arów
Powinno być - nie mniejsza niż 10 arów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niektórzy biorą dopłaty nie będąc właścicielem gospodarstwa,nie uprawiając ziemi,nie mając żadnego tytułu do dopłaty.Takich przypadków jest dużo.Dziwne, że kontrole tego nie wykrywają.
0
Dopłaty biorą również dzierżawcy, za nieużytki zielone także.
0
bo te wasze kontrole o d.... potłuc.posiałem jęczmień,skosiłem sprzedałem zaorałem a oni we wrześniu przyszli na kontrolę i napisali,że upraw nie stwierdzono upraw.
0
ale że 90% kontroli jest robione metodą foto - czyt. studenci siedzą i obrysowują działki po śladach widocznych na zdjęciu sat./lotniczym to nie napiszecie. dokładność tej metody zakrawa o śmieszność.
0
Widzisz Włodziu nic nie dala zmiana nazwiska na Kołton. Nawet pan Redaktor nazwał Cię Kołtunem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: