Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koszalin: Strażnicy kupili fotoradar i znak przed nim ostrzegający

Utworzony przez ssdee, 28 maja 2011 r. o 22:18
POLSKA JE..KRAJ OSZUSTÓW I KOMBINATORÓW!!KRAJ GDZIE PRZEDSTAWICIELE WŁADZY T0 BURAKI I NIELICZĄCY SIĘ Z OBYWATELEM CHAMY!!KRAJ W KTÓRYM PRAWO I OBOWIĄZKI SĄ DLA NAIWNYCH,BO DECYDENCI MAJĄ PRZEPISY W DU..!!POLSKA TO PSEUDOKATOLICKI KRAJ,HIPOKRYZJI, NIENAWIŚCI I NAJNIŻSZEGO W EUROPIE ZAUFANIA SPOŁECZNEGO!!GDZIE KLER KATOLICKI, BEZCZELNY W SWYM CYNIZMIE,STWORZYŁ SOBIE "RAJ NA ZIEMI":BEZ PODATKÓW, OLEWAJĄC PRAWA I OBOWIĄZKI!!WSTYD MI,ŻE MOJA OJCZYZNA TAK SIĘ STOCZYŁA PRZEZ 22 LATA DEMOKRACJI I KAPITALIZMU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssdee napisał:
POLSKA JE..KRAJ OSZUSTÓW I KOMBINATORÓW!!KRAJ GDZIE PRZEDSTAWICIELE WŁADZY T0 BURAKI I NIELICZĄCY SIĘ Z OBYWATELEM CHAMY!!KRAJ W KTÓRYM PRAWO I OBOWIĄZKI SĄ DLA NAIWNYCH,BO DECYDENCI MAJĄ PRZEPISY W DU..!!POLSKA TO PSEUDOKATOLICKI KRAJ,HIPOKRYZJI, NIENAWIŚCI I NAJNIŻSZEGO W EUROPIE ZAUFANIA SPOŁECZNEGO!!GDZIE KLER KATOLICKI, BEZCZELNY W SWYM CYNIZMIE,STWORZYŁ SOBIE "RAJ NA ZIEMI":BEZ PODATKÓW, OLEWAJĄC PRAWA I OBOWIĄZKI!!WSTYD MI,ŻE MOJA OJCZYZNA TAK SIĘ STOCZYŁA PRZEZ 22 LATA DEMOKRACJI I KAPITALIZMU!!
Niestety ale muszę się podpisać pod powyższymi słowami w 100%... Przykre jest jak ten kraj został zmarnowany, gdzie w przeszłości w imię jego suwerenności przelała się masa krwi naszych przodków. Nie o taką Polskę walczyli. Wszystko przez to, że mnóstwo osób obecnie chyba nie wie, co to znaczy honor, godność i uczciwość... Niestety sporo takich osób rządzi tym krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znak znakiem ale zdjęcia z tego smietnika moga sobie w d.. wsadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja racje niektórzy autorzy komentarzy, straż miejska powinna wiekszość swojej uwagi skupić nie na zarabianiu pieniędzy na mandatach za szybkość, od tego jest Policja jest wiele do zainteresowania się przez straż np. spalanie opakowań plastikowych i zatruwanie rakotwórczymi substancjami albo wyrzucaniem śmieci na poboczach ulic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...