Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kot od ponad roku chodzi na grób swego pana i zanosi prezenty

Utworzony przez Nuru, 2 stycznia 2013 r. o 15:44
Ja w to wierzę, chociaż kota nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koty to inteligentne zwierzęta, gdy bardziej poznajemy ludzi ,tym bardziej je kochamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam kot. Zaraz znajdzie się stado durni którzy spłycą, że kot do tylko rzecz. Muszę potwierdzić, że niekiedy zwierzęta są lepszymi przyjaciółmi jak człowiek. Piękna historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh mój mnie moją bmką zawsze z imprezy przywozi gdy wypije ba i nawet potrafi zatankować i umyć moją bunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury!!! Kot to jedno z najbardziej wrednych zwierząt na świecie. Jego mózg jest zbudowany bardziej prymitywnie od szczura i skunksa. Kot w mieszkaniu to kupa smrodu. Kot niczego nie zaniesie, może jedynie nalać na nagrobek.Nie cierpię kotów od lat instruję wszystkich jak je wytępić w piwnicach i na osiedlach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amon napisał:
Co za bzdury!!! Kot to jedno z najbardziej wrednych zwierząt na świecie. Jego mózg jest zbudowany bardziej prymitywnie od szczura i skunksa. Kot w mieszkaniu to kupa smrodu. Kot niczego nie zaniesie, może jedynie nalać na nagrobek.Nie cierpię kotów od lat instruję wszystkich jak je wytępić w piwnicach i na osiedlach.
jak swojego gówna nie spuscisz to też śmierdzi, a kot nie śmierdzi... chyba , że ktoś jest brudasem i nie sprząta kuwety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękan historia. Kto nigdy nie miał kota nie będzie wiedział że są one zdolne do takich rzeczy. Nie zgodze się że koty to primitywne zwierzęta, wręcz przeciwnie są bardzo inteligętne, dlatego często przeprowadza się na nich eksperymenty, dokładniej na ich mózgu ponieważ jest on bardzo podobny do mózgu ludzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...