Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Policja zablokowała drogę, by złapać Kurskiego

Utworzony przez gool, 7 listopada 2008 o 08:48
NIe mozliwe przecież Pis owcy są święci.Teraz pan kurski będzie gościem Radia Maryja i opowie jak to opozycja wszystko zaplanowała on tylko jechał z niedozwoloną prędkością na spotkanie z " guru".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto jak poseł prawa i sprawiedliwosci przestrzega prawa. Przypominam że przekroczenie dozwolonej prędkości jest to złamanie praw drogowego. Powinien za to zostać rozliczony.
0
No tak, szkoda że tylko tak sie skończyło. Powinni Kurskiego do wora a wór do jeziora. Wzorem pewnego księdza. Byłem w ZOMO, Byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą!
0
Czyzby Kurski chcial zmienic klub? Myslal ,ze jedzie za marszalkiem Borusewiczem.Co nato Kaczynski .?? Co na to kierowcy zatrzymani za szybka jazde? Bedzie w Polsce rownosc wobec prawo czy zmieniamy Konstytucje?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: