Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Za dużo w mediach prezydenta Kaczyńskiego i posła Palikota

Utworzony przez press, 22 września 2008 o 08:00
Za dużo,jak widzę mordę tego potwora palikota to mam ochotę się wyrzygać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ktoś w końcu zobaczy ,że to świr,który kipi nienawiścią do ludzi?
0
press napisał:
Za dużo,jak widzę mordę tego potwora palikota to mam ochotę się wyrzygać.
i to jest wlasnie caly smutny PiS... skrzywiony i zarzygany
0
A mnie się podoba prezydent w wykonaniu Marka Kondrata i jego przemówienie do rodaków.
0
Jaki pis człowieku,nie zwalaj na pis ja wiem że to cwaniaki.Głosowałem na platformę i teraz się muszę wstydzić za posła rodem z biłgo-raja,to co na Lubelszczyźnie nie ma już normalnych ludzi?
0
A ja mam go szczerze dosyć,co on dzisiaj wyprawia, dostał jakiegoś szału.Wścieka się,że go olewają.
0
pan prezydent w przemowieniu do rodakow jest najlepszy, zawsze biore glosniej, tylko nie rozumiem dlaczego leci ono podczas reklam
0
Psychiatra badając rządzących POpaprańców Tusko Matołków stwierdzi jednoznacznie zaawansowaną wściekliznę,która zaraża.Ratujcie Polskę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: