Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraków: Awantura w bloku. Policja postrzeliła mężczyznę

Utworzony przez Ferdek, 12 marca 2011 r. o 21:16
No i gitara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to wchodzę na strony lubelskiej gazety,by czytać o Krakowie ! To już nie ma żadnych ciekawych spraw w Lublinie ??? Jesteście beznadziejni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ten Kraków na lubelskim dzienniku to pasuje jak.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zamachną się na nich" - ludzie Wy chodziliście na polski ? Zajmujecie się dziennikarstwem, a nie radzicie sobie z podstawami ojczystego języka. Dno i 3 metry mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUŻA PREMIA SIĘ NALEŻY DLA POLICJANTÓW,ŻE WYRWALI CHWASTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarda sztuka że nie padł po gazie,może jakaś podróbka lub stracił ważność. Ale będą chłopcy mieć chyba kłopot bo w "zamachnięciu " nikt nie ucierpiał.Strzał ostrzegawczy i od razu w nogę? Strachliwe cosik że od razu z gnata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
DUŻA PREMIA SIĘ NALEŻY DLA POLICJANTÓW,ŻE WYRWALI CHWASTA
Może kiedyś ciebie wyrwą pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni mogli w klatce oddać strzał parodia POLICJA TO JEDNO WIELKIE GÓWNO są to ludzi bez szkoły. Zawsze wyliżą sie ze oni są niewinni a jak by to zrobił normalny człowiek to co wtedy ?? KRYMINAŁ pewnie ja powiem tak w du*** MAM policję pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Jak oni mogli w klatce oddać strzał parodia POLICJA TO JEDNO WIELKIE GÓWNO są to ludzi bez szkoły. Zawsze wyliżą sie ze oni są niewinni a jak by to zrobił normalny człowiek to co wtedy ?? KRYMINAŁ pewnie ja powiem tak w du*** MAM policję pozdrawiam
a mogli mogli i to ty wychodzisz na glupka bez szkoly niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Jak oni mogli w klatce oddać strzał parodia
Taaa, policja powinna używać broni (w stosunku do bandziorów psycholi) tylko na pustyni, ewentualnie w lesie. W USA ten psychol już leżałby w kostnicy po akcji policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dlugo dojdzie do tego ze beda strzelac sami do siebie.Totalny brak badan i wyszkolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że użyli broni. Po co ryzykować kontakt z nieobliczalnym psycholem? Strzał w nóżkę i od razu się uspokoił. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan idioto siedzisz po nocy pewnie napity i pierdaczysz głupoty, w każdym normalnym kraju ta sytuacja skończyłaby się dla awanturnika kostnicą. Proponuję kłaść się o 19:00, tak będzie lepiej dla Ciebie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK POWINNI ELIMINOWAĆ CHWASTY Z NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA, O.K!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z Wojska -- ;stoisz na warcie i ktoś wchodzi na teren chroniony, to strzelaj, a jak zranisz to go dobij, nie będzie świadka i nie potrzebnych przesłuchań;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...