Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana

Utworzony przez malone, 5 lipca 2010 r. o 11:59
he he poniosło księżulka, dla mnie to ciota, dzieciorób na posługach u tuska zaden szatan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to prawda , szatan zaślepił marszałka chęcią przejęcia najwyższej władzy , mimo że obejmował najwyższe stanowiska w kraju, teraz będzie spłacał długi wszystkim którzy mu pomagali , a za wszystko zapłaci Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten księżulo jest lucyferem!!! Powinien jak najszybciej stanąć przed obliczem najjasniejszego abp Józefa Ż. i wytłumaczyć się z tej pożal się Boże paplaniny!!! A może księżula wychylił za dużo winka mszalnego? Wstyd klechy!!! Chyba przestanę chodzić do kościoła!!! Proponuję wysłać tego szarlatana na przymusowy urlop zdrowotny na Abramowicką!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z naruszeniem ciszy wyborczej ? Czarna banda , Lubelszczyzna zaścianek i ciemnota , wstyd . Dalej wystawiacie świece podczas burzy w okna ? Facet w sukience który mówi o rodzinie a jednocześnie nigdy tej rodziny nie założy , to jest dopiero obłuda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest Kłamczyński,który układał się z postkomuną???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
he he poniosło księżulka, dla mnie to ciota, dzieciorób na posługach u tuska zaden szatan.
A kim ty jesteś? Zastanawiałeś się nad sobą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I DOBRZE PORÓWNAŁ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brat Tycjan napisał:
Ten księżulo jest lucyferem!!! Powinien jak najszybciej stanąć przed obliczem najjasniejszego abp Józefa Ż. i wytłumaczyć się z tej pożal się Boże paplaniny!!! A może księżula wychylił za dużo winka mszalnego? Wstyd klechy!!! Chyba przestanę chodzić do kościoła!!! Proponuję wysłać tego szarlatana na przymusowy urlop zdrowotny na Abramowicką!!!
Z CIEBIE TO PRAWDZIWY PROSTAK! deb***U!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko jasne dlaczego w lubelskiem wygrywa mały ale żądny władzy człeczek. Gdyby nie daj boże wygrał całe wybory nasz region tak by dostałby wielkie kaka!!!!!!! Już to przerabialiśmy!!! za 4 RP. A swoją drogą za naruszenie ciszy wyborczej powinny być stosowne sankcje. Biedni ludziska z ogłupionej lubelszczyzny. W co wy wierzyliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zobaczymy czy prawo (i sprawiedliwość) jest jednakowe dla wszystkich i czy ten człowiek odpowie za zlamanie ciszy wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko Księdza jest, a kto to są te źródła? Zawodowo trudnią się chodzeniem do kościoła? Bardzo dziwna sytuacja, kiedy 20 lat po "odzyskaniu wolności" donosicielstwo do bazy jest na takim samym poziomie. A wybory? Nareszcie PO będzie mogło bez żadnych przeszkód wprowadzić te REFORMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
I wszystko jasne dlaczego w lubelskiem wygrywa mały ale żądny władzy człeczek. Gdyby nie daj boże wygrał całe wybory nasz region tak by dostałby wielkie kaka!!!!!!! Już to przerabialiśmy!!! za 4 RP. A swoją drogą za naruszenie ciszy wyborczej powinny być stosowne sankcje. Biedni ludziska z ogłupionej lubelszczyzny. W co wy wierzyliście?
NO TO ZOBACZYMY TERAZ CO CI poPAPRAŃCY WYMODZĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanBronka napisał:
A kim ty jesteś? Zastanawiałeś się nad sobą?
jestem normalnym Polakiem, który nie jest niczyim przydupasem, potrafię odróznić deficyt od długu publicznego, wiem że zadnego gazu nie wygdobywa się metodą odkrywkową, mam rodzinę dziecko, nie robię z siebie idioty przy byle okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj wy biedacy! Miłośnicy TUSKA palikota komorowskiego! Zobaczymy kiedy zaczną się te obiecane cuda! Kiedy będzie ta Irlandia? Kiedy studenci dostaną 50 zniżki? Kiedy rolnicy dostaną wyższe dopłaty? Kiedy każdy będzie miał dostęp do internetu? Komorowski z Tuskiem Wam obiecali! A jeszcze kiedy zlikwidują abonament radiowo- telewizyjny? Przecież to obiecują! Nikt im nie bedzie juz przeszkadzał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Polska szczęście, że jednak wybrała Pana Komorowskiego prezydentem. Gdyby było inaczej to rozróby, pomówienia, czarne książki, podsłuchy, do głosu doszedł by Kurski, Ziobro, - pierwszą pania kotka. Głównym hasłem - spiepszaj DZIADU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~malone~ napisał:
jestem normalnym Polakiem, który nie jest niczyim przydupasem, potrafię odróznić deficyt od długu publicznego, wiem że zadnego gazu nie wygdobywa się metodą odkrywkową, mam rodzinę dziecko, nie robię z siebie idioty przy byle okazji.
Ho ho ho - toż to prosto - koryfeusz; spośród szarej pisowskiej braci - "dyjament świetlisty"! Ale elementarnej kultury i kindersztuby zabrakło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYDLE I TYLE W TEMACIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo bym chciał,myślę że wiele osób również aby księża zajęli się nauczaniem wiary,wychowaniem w miłości, szacunku bliźniego,problemami z własnego podwórka a nie polityką.Czy nie było by piękniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za tego pseudoksiędza z lubelskiego, bo sam też z tego województwa jestem. Widać lubelskie zostało opętane przez szatana i głosowało na kaczora... Boże widzisz i nie grzmisz. Ludzie, kiedy w końcu przejrzycie na oczy i nie pozwolicie by ta czarna mafia zwana kościołem i która z tym prawdziwym kościołem katolickim nie ma nic wspólnego, przestała w końcu włazić z butami w wasze życie? Ludzie opamiętajcie się, bo zatracacie się w hipokryzji szerzonej przez tą zbrodniczą organizację. Wierzcie w Boga a nie w księży! Bojkotujcie organizacje kościelne, bo to właśnie one są największym przykładem istnienia szatana! Mówi się, że pieniądz jest Bogiem ludzi opętanych przez szatana. A kościół po co najczęściej łapę wyciąga? Po pieniądze właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyt napisał:
Nazwisko Księdza jest, a kto to są te źródła? Zawodowo trudnią się chodzeniem do kościoła? Bardzo dziwna sytuacja, kiedy 20 lat po "odzyskaniu wolności" donosicielstwo do bazy jest na takim samym poziomie. A wybory? Nareszcie PO będzie mogło bez żadnych przeszkód wprowadzić te REFORMY.
To są odmrożeni agenci IV Departamentu który m.in odpowiada za zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki. Platforma Obywatelska wdraża w życie szczytne metody z PRL. Dlatego jest nazwisko księdza a nie ma nazwisk agentów którzy znowu powrócili do łask pod rządami Tuska. Historia zatoczyła koło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...