Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krym: Ewakuacja polskiego konsulatu

Utworzony przez Josef, 9 marca 2014 o 06:29
Sikorski oszukał Ukraińców to polski konsulat musi się zwijać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zawsze szczury uciekają pierwsze z tonącego okrętu,myślę że Ukraińcy też to odpowiednio odbiorą.
0
Rosja przejmie Krym, więc nie ma tam na co czekać, trzeba było się zwinąć.
0
Zawsze szczury uciekają pierwsze z tonącego okrętu,myślę że Ukraińcy też to odpowiednio odbiorą.
Masz rację ,uciekają jak z kundlone psy z podwiniętym ogonem.Wstyd mi że właśnie w takim kraju przyszło nam mieszkać,wstyd za tchórzliwego prezydenta,premiera i całe ministerstwo spraw zagranicznych. Zamiast być jakąś podporą ,wsparciem dla tej garstki walczących i osamotnionych tam Ukraińców , to w zamian tego uciekają jak tchórzliwe psy ,jak cała zach. Europa.Całe to tchórzliwe towarzystwo powinno się uczyć od śp.L. Kaczyńskiego który pokazał prawdziwą SOLIDARNOŚĆ z narodem Gruzińskim a nie udawaną i malowaną jak się teraz czyni w stosunku do Krymu i całej Ukrainy. Wszystko się na tych słabeuszach odbije gdy ten bękart Stalina i po nich rękę wyciągnie,oby nie było tylko za póżno .
0
TyPOwe dla naszych elit a zwłaszcza dla tego specjalisty od DOŻYNANIA WATAH,  kozak na odległość,zwykłe bydło,wstyd mi za nich.
0
Masz rację ,uciekają jak z kundlone psy z podwiniętym ogonem.Wstyd mi że właśnie w takim kraju przyszło nam mieszkać,wstyd za tchórzliwego prezydenta,premiera i całe ministerstwo spraw zagranicznych. Zamiast być jakąś podporą ,wsparciem dla tej garstki walczących i osamotnionych tam Ukraińców , to w zamian tego uciekają jak tchórzliwe psy ,jak cała zach. Europa.Całe to tchórzliwe towarzystwo powinno się uczyć od śp.L. Kaczyńskiego który pokazał prawdziwą SOLIDARNOŚĆ z narodem Gruzińskim a nie udawaną i malowaną jak się teraz czyni w stosunku do Krymu i całej Ukrainy. Wszystko się na tych słabeuszach odbije gdy ten bękart Stalina i po nich rękę wyciągnie,oby nie było tylko za póżno .
No a co się dziwisz ? nikt nie chce STALINA wkór wić.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: