Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krym: Ewakuacja polskiego konsulatu

Utworzony przez Josef, 9 marca 2014 r. o 06:29
Sikorski oszukał Ukraińców to polski konsulat musi się zwijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sikorski oszukał Ukraińców to polski konsulat musi się zwijać.
Zawsze szczury uciekają pierwsze z tonącego okrętu,myślę że Ukraińcy też to odpowiednio odbiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosja przejmie Krym, więc nie ma tam na co czekać, trzeba było się zwinąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze szczury uciekają pierwsze z tonącego okrętu,myślę że Ukraińcy też to odpowiednio odbiorą.
Masz rację ,uciekają jak z kundlone psy z podwiniętym ogonem.Wstyd mi że właśnie w takim kraju przyszło nam mieszkać,wstyd za tchórzliwego prezydenta,premiera i całe ministerstwo spraw zagranicznych. Zamiast być jakąś podporą ,wsparciem dla tej garstki walczących i osamotnionych tam Ukraińców , to w zamian tego uciekają jak tchórzliwe psy ,jak cała zach. Europa.Całe to tchórzliwe towarzystwo powinno się uczyć od śp.L. Kaczyńskiego który pokazał prawdziwą SOLIDARNOŚĆ z narodem Gruzińskim a nie udawaną i malowaną jak się teraz czyni w stosunku do Krymu i całej Ukrainy. Wszystko się na tych słabeuszach odbije gdy ten bękart Stalina i po nich rękę wyciągnie,oby nie było tylko za póżno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sikorski oszukał Ukraińców to polski konsulat musi się zwijać.
TyPOwe dla naszych elit a zwłaszcza dla tego specjalisty od DOŻYNANIA WATAH,  kozak na odległość,zwykłe bydło,wstyd mi za nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację ,uciekają jak z kundlone psy z podwiniętym ogonem.Wstyd mi że właśnie w takim kraju przyszło nam mieszkać,wstyd za tchórzliwego prezydenta,premiera i całe ministerstwo spraw zagranicznych. Zamiast być jakąś podporą ,wsparciem dla tej garstki walczących i osamotnionych tam Ukraińców , to w zamian tego uciekają jak tchórzliwe psy ,jak cała zach. Europa.Całe to tchórzliwe towarzystwo powinno się uczyć od śp.L. Kaczyńskiego który pokazał prawdziwą SOLIDARNOŚĆ z narodem Gruzińskim a nie udawaną i malowaną jak się teraz czyni w stosunku do Krymu i całej Ukrainy. Wszystko się na tych słabeuszach odbije gdy ten bękart Stalina i po nich rękę wyciągnie,oby nie było tylko za póżno .
No a co się dziwisz ? nikt nie chce STALINA wkór wić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...