Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman będzie nowym ministrem rolnictwa?

Utworzony przez aaaaaaaaaa, 25 lipca 2012 o 10:18
a ja uważam ,że K. Hetman nadawałby się na ministra! może wtedy coś by się poprawiło jeśli chodzi o stan rolnictwa woj. lubelskiego a może coś by " skapnęło" z Warszawy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to była by duż a szansa dla naszego województwa Panie Krzysztofie jeśli Pan dostanie taka propozyjce niech sie Pan dobrze zastanowi może Pan uczynic duzo dobrego dla lubelszczyzny
0
też tak myslę, Panie Krzysztofie. Ile ludzi z naszego regionu należących do peeselu dostało by fajne i ciekawe posadki. Niech Pan się nie zastanawia tylko idzie w pizdu
0
a ja mam jedno pytanie. po co pan Hetman kandydował do sejmu jeśli po wygranych wyborach i tak został w sejmiku? był tzw lokomotywą, pędem wdarł się do sejmu po czym odstąpił swoje miejsce następnemy w kolejce. tym sposobem PSL zdobył sobie nowy stołek. nie przeczę że byłby dobrym ministrem, pewnie lubelskie by na tym zyskało i to sporo tylko boję się, że niewidzialna ręka PSL będzie Nim kierować tak jak przy wyborach do sejmu
0
ja napisał:
też tak myslę, Panie Krzysztofie. Ile ludzi z naszego regionu należących do peeselu dostało by fajne i ciekawe posadki. Niech Pan się nie zastanawia tylko idzie w pizdu
Popieram!!!!!!!!!!!!!!
0
dla tych co popierają i są za , dla tych którzy kochają PSL panie Hetman , czy zna pan słowo " nepotyzm" czym da pan jest słowo honoru , czy nie wsadzał pan nigdy swoich kolesi z partii na stołki , prezesów , dyrektorów ? Co dla pana znaczy słowo Polska , Ojczyzna dla forumowiczów , czytelników , miłosników motyli oraz cyklistów , moja interpretacja przyszłości
[/quote][media]http://youtu.be/mT79mC103F0[/media] [quote]
Ostatnio edytowany 25 lipca 2012 o 11:28
0
Sztandar PSL-u trzeba dobrze zakonserwować przed wyprowadzką i pogrzebem. Jeszcze ze 3 - 4 lata i przepadną jak Samoobrona i LPR. Wtedy ich wakaty przejmą inne partie. Hetman znakomicie się nadaje na wyrwanie ostatnich konfitur i tysięcy stanowisk obsadzanych przez Jedną Wielką Rodzinę spod zielonego sztandaru.
0
Biorąc poprawkę na fakt, że to w świętokrzyskim podalił się po urzędem marszałkowskim jeden z lokalnych przedsiębiorców, który "zadarł" z PSl, to nasz lubelski ma zapewne niewielkie szanse w zestawieniu z tamtym.
0
a czy wy sie wszyscy z choinki urwaliscie ?! NEPOTYZM ?!? teraqz was w oczy kuje bo w telewizji puscili filmik dla marionetek (dla was) a jak ta co jej nazwiska nie pamietam, no ta co to teraz jest marszalkiem sejmu RP to lokiej
0
aaaaaaaaaa napisał:
a ja uważam ,że K. Hetman nadawałby się na ministra! może wtedy coś by się poprawiło jeśli chodzi o stan rolnictwa woj. lubelskiego a może coś by " skapnęło" z Warszawy...
Właśnie za taką interesowność chcą was zdelegalizować, i dobrze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: