Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman będzie nowym ministrem rolnictwa?

Utworzony przez aaaaaaaaaa, 25 lipca 2012 r. o 10:18
a ja uważam ,że K. Hetman nadawałby się na ministra! może wtedy coś by się poprawiło jeśli chodzi o stan rolnictwa woj. lubelskiego a może coś by " skapnęło" z Warszawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była by duż a szansa dla naszego województwa Panie Krzysztofie jeśli Pan dostanie taka propozyjce niech sie Pan dobrze zastanowi może Pan uczynic duzo dobrego dla lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak myslę, Panie Krzysztofie. Ile ludzi z naszego regionu należących do peeselu dostało by fajne i ciekawe posadki. Niech Pan się nie zastanawia tylko idzie w pizdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam jedno pytanie. po co pan Hetman kandydował do sejmu jeśli po wygranych wyborach i tak został w sejmiku? był tzw lokomotywą, pędem wdarł się do sejmu po czym odstąpił swoje miejsce następnemy w kolejce. tym sposobem PSL zdobył sobie nowy stołek. nie przeczę że byłby dobrym ministrem, pewnie lubelskie by na tym zyskało i to sporo tylko boję się, że niewidzialna ręka PSL będzie Nim kierować tak jak przy wyborach do sejmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
też tak myslę, Panie Krzysztofie. Ile ludzi z naszego regionu należących do peeselu dostało by fajne i ciekawe posadki. Niech Pan się nie zastanawia tylko idzie w pizdu
Popieram!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych co popierają i są za , dla tych którzy kochają PSL panie Hetman , czy zna pan słowo " nepotyzm" czym da pan jest słowo honoru , czy nie wsadzał pan nigdy swoich kolesi z partii na stołki , prezesów , dyrektorów ? Co dla pana znaczy słowo Polska , Ojczyzna dla forumowiczów , czytelników , miłosników motyli oraz cyklistów , moja interpretacja przyszłości
[/quote][media]http://youtu.be/mT79mC103F0[/media] [quote]
Ostatnio edytowany 25 lipca 2012 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar PSL-u trzeba dobrze zakonserwować przed wyprowadzką i pogrzebem. Jeszcze ze 3 - 4 lata i przepadną jak Samoobrona i LPR. Wtedy ich wakaty przejmą inne partie. Hetman znakomicie się nadaje na wyrwanie ostatnich konfitur i tysięcy stanowisk obsadzanych przez Jedną Wielką Rodzinę spod zielonego sztandaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc poprawkę na fakt, że to w świętokrzyskim podalił się po urzędem marszałkowskim jeden z lokalnych przedsiębiorców, który "zadarł" z PSl, to nasz lubelski ma zapewne niewielkie szanse w zestawieniu z tamtym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wy sie wszyscy z choinki urwaliscie ?! NEPOTYZM ?!? teraqz was w oczy kuje bo w telewizji puscili filmik dla marionetek (dla was) a jak ta co jej nazwiska nie pamietam, no ta co to teraz jest marszalkiem sejmu RP to lokiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaaa napisał:
a ja uważam ,że K. Hetman nadawałby się na ministra! może wtedy coś by się poprawiło jeśli chodzi o stan rolnictwa woj. lubelskiego a może coś by " skapnęło" z Warszawy...
Właśnie za taką interesowność chcą was zdelegalizować, i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...