Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzyż zniknął sprzed Pałacu Prezydenckiego w Warszawie

Utworzony przez KK, 16 września 2010 r. o 08:44
TE BŁAZNY RZĄDZĄCE ZAJMUJĄ SIĘ KRZYŻAMI I INNYMI PIERDOŁAMI DLA ODWRÓCENIA UWAGI DLA KATASTROFALNEJ SYTUACJI NASZEGO PAŃSTWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyż znikną dziś w nocy. Do szkoły Panie Redaktorze, do szkoły !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak za długo to trwało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się zacznie!Obrońcy krzyża zamiast pochodni- wezmą "kosy na sztorc" w ręce i w ramach miłosierdzia wytną wszystkich racjonalnie myślących!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie władza pokazała, że jest władzą. Jestem praktykującym katolikiem, ale ta walka wcale na katolickie zachowanie mi nie wyglądała. Gratuluję władzom Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie! Chociaż trzeba było to zrobić jeszcze w sierpniu. Niemniej i tak jestem pewien, że dobrze zrobiłem oddając głos na Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I CHWAŁA IM ZA TO ! KONIEC Z BŁAZENADĄ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo Panie Prezydencie! Chociaż trzeba było to zrobić jeszcze w sierpniu. Niemniej i tak jestem pewien, że dobrze zrobiłem oddając głos na Pana.
Powinieneś napisać 'głos na Panią', bo ten niedawno wybrany to nie za wiele ma wspólnego ze sprawą krzyża. Nie jego kompetencje .... jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagazować jeszcze jego obrońców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo jedna sprawna akcja. chociaż krzyżaki się gotują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utwórzcie żywu krzyż z W-wy do K-wa,żeby pokazać siłę i ....Zwolenników jest na tyle,że powinno wystarczyć.A Pan Pospieszalski razem z Panią Łaniewską powinni .....no właśnie co powinni....?.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów - jaki Prezydent takie zachowanie!!! Strach przed krzyżem pozostanie na zawsze. www.kworum.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ingenii napisał:
Powinieneś napisać 'głos na Panią', bo ten niedawno wybrany to nie za wiele ma wspólnego ze sprawą krzyża. Nie jego kompetencje .... jeszcze.
Pałac Prezydencki to siedziba Prezydenta RP, a nie Prezydenta Warszawy. A Prezydentem RP nie jest kobieta. Poza tym - Jacek Michałowski jest rzecznikiem Prezydenta RP i to on się wypowiedział nt. krzyża. W imieniu Prezydenta Warszawy z pewnością zabrałby głos rzecznik p. Tomasz Andryszczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie porządek ! I tak ma być, a Kłamczyński niech składa wieńce na Wawelu, jak tam wtrynił brachola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo!!!! wreszcie zrobili z nim porzadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada, mi się wydaje, że jednak większość chce żeby ten krzyż tam stał. Czy to jest demokracja? W dodatku chyba prezydent nie miał "jaj" żeby wydać oświadczenie przykro mi ale zabierzemy krzyż, a nie zrobili to po cichu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buuuu a już mayślałem że go zajebali, szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usuneli dobrze albo źle nie mam zdania. ale jak słysze ze gówniarze rzucali butelkami, pluli albo sikali na moglących sie, a policja nic nie robiła bo tak kazała bufetowa to mnie szlag trafia. to jest państwo prawa ?! osobiście sk...synów bym zaje...ał za takie traktowanie starszych moze odjechanych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...