Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz przed klubem klubem go-go. "Płoszymy im klientów, o to chodzi" (wideo)

Utworzony przez jo emerytka, 29 grudnia 2013 o 19:01
to pójdą do innego,może ich klecha tam szukać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolego, szkoda Ci! Zazdrościsz ksiedzu? i dlatego tak złosliwie piszesz. Twoja żonka już gruba jak baryłka, szersza niż wyższa a ksiądz moze sobie zmieniać na młode laski. Nie ślubował zonce tak jak Tyhihih
0
A co będzie jak dziewczyny z klubu go-go zaczną dawać występy przed kościołem? Oj chyba ubędzie wiernych i wpływy z tacy zmaleją. Każdy kij ma dwa końce.
0
Niech Ksiądz lepiej zajmie się zepsuciem moralnym we własnych szeregach. Te dziewczyny pewnie nie tańczyłyby na rurze, gdyby miały możliwość zarobienia godnych pieniędzy gdzie indziej.
0
a nie może się tam ksieżulek wybrać z kolędą, albo odprawić mszy?
0
A ilu księży chodzipo cywilnemu do go-go a ilu jeżdzi po pijanemu, a ilu medja ujawniają sa pedofilami i gdzie tu norma każdemu coś sie należy iswój rozum ma ludzie to księża również to co pokuta żeby tam kolegi nie zobaczył jak wchodziczy za drogo chciały a proboszcz tacy pilnuje!!  Myśle że najpierw niech każdy poyślia pużniej zadecyduje bo księża w starożytności byli  a i córy koryntu również.
0
Kolego, szkoda Ci! Zazdrościsz ksiedzu? i dlatego tak złosliwie piszesz. Twoja żonka już gruba jak baryłka, szersza niż wyższa a ksiądz moze sobie zmieniać na młode laski. Nie ślubował zonce tak jak Tyhihih
Niech oni zmieniają kogo chcą byle poi pijaku ludzi nie potrącali i dzieci w spokoju zostawili a co do otyłości zależy kto co lubi,myśle że i nie jeden normalny ksiądz wie o co michodzi bo to co w mediach co chwile wychodzi to zgroza i to nie młodzi tylko doświadczeni księża także dawajcie na tace więcej wierni by vip księżom na impry wycieczki starczyło.
0
Każde s.Krzyżowanie ulic lechem [oczywista oczywistość – Kaczyńskim] winno być w Polsce zwane    
0
A co będzie jak te z GO-GO pod kościołem stana....
0
Ahahahaha :D Księża to niech się wezmą lepiej za BURDEL w kościele. Bo najłatwiej jest mówić "to jest wysoce niestosowne, niemoralne" gdy się ma bałagan na własnym podwórku : ]
0
Ahahahaha :D Księża to niech się wezmą lepiej za BURDEL w kościele. Bo najłatwiej jest mówić "to jest wysoce niestosowne, niemoralne" gdy się ma bałagan na własnym podwórku : ]

JUDE ???
0
A co będzie jak te z GO-GO pod kościołem stana....
Myślę,że będą tym bardzo zgorszeni...nieliczni. :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: