Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księżna Kate opuściła szpital. "To wyjątkowa chwila" (wideo)

Utworzony przez obs, 24 lipca 2013 r. o 07:03
Wy, dziennikarze zaspokajacie potrzeby informacyjne durni, którzy się tym interesują, lecz z drugiej strony nakręcacie atmosferę wokół tej całej KATE, jej gaha i mesjasza którego powiła, kolejnego darmozjadka do wykarmienia przez naród Brytyjski. Wy - którzy się tym interesujecie - jesteście debilami. Co ta KATE wam dała, że tak jej rączką machacie, czytacie te artykuły? Ona ma kasy jak lodu, a wy liczycie złotówki od pierwszego do pierwszego, ale nie... KATE, KATE, KATE, wrzeszycie jak debile jakieś. Co to kogo obchodzi?! Ani wam ona nic nie da, ani życia nie ułatwi, ani waszym dzieckiem się nigdy nie zainteresuje, ale nie - wy musicie drzeć mordy - KATE, KATE.... a drzyjta dalej głupie ludzie... ja tam sram na nich. Rodzinę mam do wykarmienia i praca zagrożona. Co?! Pomoże mi ta KATE?! Ta... pomoże.... nie wiem w czym.... ona ma za darmochę luksusy, a my musimy tyrać na bułkę.... kurwa jego mać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE Z CERAIKI TO KOLO LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy, dziennikarze zaspokajacie potrzeby informacyjne durni, którzy się tym interesują, lecz z drugiej strony nakręcacie atmosferę wokół tej całej KATE, jej gaha i mesjasza którego powiła, kolejnego darmozjadka do wykarmienia przez naród Brytyjski. Wy - którzy się tym interesujecie - jesteście deb***ami. Co ta KATE wam dała, że tak jej rączką machacie, czytacie te artykuły? Ona ma kasy jak lodu, a wy liczycie złotówki od pierwszego do pierwszego, ale nie... KATE, KATE, KATE, wrzeszycie jak deb***e jakieś. Co to kogo obchodzi?! Ani wam ona nic nie da, ani życia nie ułatwi, ani waszym dzieckiem się nigdy nie zainteresuje, ale nie - wy musicie drzeć mordy - KATE, KATE.... a drzyjta dalej głupie ludzie... ja tam sram na nich. Rodzinę mam do wykarmienia i praca zagrożona. Co?! Pomoże mi ta KATE?! Ta... pomoże.... nie wiem w czym.... ona ma za darmochę luksusy, a my musimy tyrać na bułkę.... ku*** jego mać...
Żeby się tylko nie okazało tak , jak z Madzią z Sosnowca !!!  Wszystkie baby to kur.....y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czekamy na informację jaką kupkę zrobił nowo narodzony książę ! Normalnie już mnie szlag trafia jakby nie było innych ważniejszych wydarzeń na świecie i w kraju !   Czy Polska należy do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów że media krajowe się tymi narodzinami ciągle zajmują ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czekamy na informację jaką kupkę zrobił nowo narodzony książę ! Normalnie już mnie szlag trafia jakby nie było innych ważniejszych wydarzeń na świecie i w kraju !   Czy Polska należy do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów że media krajowe się tymi narodzinami ciągle zajmują ? 
Niestety mamy taki STATUS kraju i POlityków włażących w DUPSKO,  [ torbolizów ] zawsze bez honoru i bez twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włażą tak CZERWONE ku***Y w POdzięce chyba za JAŁTE !!!!   i za zamach na gen. ŚIKORSKIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...