Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księżniczka w Meksyku - Maria Nowakowska, Miss Polonia 2009

Utworzony przez Gość, 25 października 2009 r. o 02:01
Jeśli nie chcesz mojej zguby.... DOKOŃCZCIE WARIACJE NA PYTANIE, NA KTÓRE NIE POTRAFIŁA ODPOWIEDZIEĆ MEGA INTELIGENTNA MISS POLONIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzieć cytatem potrafi każdy. A inteligencja polega na tym żeby potrafić wybrnąć z takiego pytania własną odpowiedzią z własnej głowy,a nie powszechnie znanym cytatem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział,że ona jest megainteligentna? Zwykła,prosta dziewczyna o magicznym uśmiechu i nieudawanej skromności. Za to Ty chciałeś wyrosnąć na najmądrzejszego lecz efekt jest odwrotny: okazałeś się pałą,której się wydaje,że pozjadała wszystkie rozumy,w du*** byłeś,gówno widziałeś i jeszcze caps locka nie umiesz wyłączyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he, pracuję w tej samej firmie co Marysia, ale w innych liniach, ona była od leków urologicznych ;-) W rzeczywistości jest ładniejsza niż na zdjęciach, ma w sobie to "coś". Jestem pewna, że podbije świat! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj zwątpiłam we wszystko! jak można było wybrać to COŚ na Miss Polonia???????to jest swoista PROFANACJA!!! Mało że to COŚ było brzydkie to jeszcze GŁUPIE!!!!!!!! litości!!!! to bylo ustawione!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mary napisał:
Odpowiedzieć cytatem potrafi każdy. A inteligencja polega na tym żeby potrafić wybrnąć z takiego pytania własną odpowiedzią z własnej głowy,a nie powszechnie znanym cytatem:)
Ale ona tego po prostu NIE ZNAŁA!!!!!! TO BYŁA PROFANACJA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysia była z tych wszystkich dziewcząt najładniejsza a jej uśmiech powala na kolana. Dziewczyna z nr 19 też jest piękna. Twoim zdaniem sztuczna i plastikowa 8 jest ładniejsza lub 18 zwykła bez rewelacji, których tak naprawde nie powinno tam być? Konkurs nie był ustawiony i wiem to napewno!!! Pewnie duzo ludzi się ze mną zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryśka cytat znała,przed wypowiedzią o sercu mówiła przecież o krokodylu.Z pytania świetnie wybrneła,nie chodziło tu przecież o pytanie ze znajomości literatury tylko jakąś własną inicjatywę.Zazdrość czuć na tym forum,oj czuć... Wygrana jak najbardziej zasłużona, magiczny,przepiękny uśmiech i twarz aniołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale ona tego po prostu NIE ZNAŁA!!!!!! TO BYŁA PROFANACJA!!!!!!!!!!
Schudnij,zazdrosny tłuściochu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli nie chcesz mojej zguby.... DOKOŃCZCIE WARIACJE NA PYTANIE, NA KTÓRE NIE POTRAFIŁA ODPOWIEDZIEĆ MEGA INTELIGENTNA MISS POLONIA!
Nic nie zrozumiałaś - Żak pomógł jej pytając o Tajlandię i krokodyle , ale nie połapała się. Widzialam głupotę na jej obliczu - zmieszała się bo coś dzwoniło ale nie wiedziała w którym kościele. Nie znać tego cytatu to wstyd i hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona nie wygląda jak Meksykanka tylko jak Jolka Rutowicz. A'propos wiecie o tym że moja mama ma tyle samo w biodrach co ona, tyle że moja mama urodziła dwoje dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyn napisał:
Ona nie wygląda jak Meksykanka tylko jak Jolka Rutowicz. A'propos wiecie o tym że moja mama ma tyle samo w biodrach co ona, tyle że moja mama urodziła dwoje dzieci
Jak się ma męską budowę ciała to można i 20 urodzić, a i tak bioder się nie ma...nie ma się czym chwalić tu trzeba płakać bo biodra to atrybut kobiecości...coś się w główce poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy wszystkie pindy jestescie zazdrosne!!!!!!szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnesssssss napisał:
wczoraj zwątpiłam we wszystko! jak można było wybrać to COŚ na Miss Polonia???????to jest swoista PROFANACJA!!! Mało że to COŚ było brzydkie to jeszcze GŁUPIE!!!!!!!! litości!!!! to bylo ustawione!!!!!!
Marysia to najpiekniejsza Miss Polonia !! Żadna kandydatka nie mogła w finale sie z nia równać !!! A Ty PINDO piszesz tak bo jej zazdrościsz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...