Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kup PIANO i odbierz pendrive 4GB

Utworzony przez Gość, 22 marca 2013 o 19:52 Powrót do artykułu
"Dostęp do najlepszych i najbardziej ekskluzywnych treści..." Tak, ekskluzywnych, zwłaszcza pisanych przez niedoinformowanych redaktorczynów z dziennika wschodniego. Za czytanie waszych nędznych wypocin musielibyście jeszcze mi dopłacać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JAK WIDAĆ NIKT NIE CHCE CZYTAĆ WYPOCIN PSEUDODZIENNIKARZY. TEKSTY ZAMIESZCZANE W DZIENNIKU SĄ TRAGICZNE. BŁĘDY MERYTORYCZNE, ORTOGRAFIA TRAGICZNA, O GRAMATYCZNYCH BŁĘDACH NAWET NIE CHCĘ PISAĆ. TAKI JEST POZIOM DZIENNIKA WSCHODNIEGO. NAWET ZA WILLĘ Z BASENEM NIE SKUSZĘ SIĘ NA PIANO. PRAWA PRZYRODY SĄ PROSTE - NAJSŁABSI MUSZĄ ODEJŚĆ. TYLKO KIEDY TO ZROZUMIE NACZELNY DZIENNIKA.
0
Nie ma takiej opcji bym zapłacił za piano. Internet był, jest i będzie ZA DARMO. Jak Wam mało kasy z reklam to zamknijcie portal, przyjdzie ktoś na Wasze miejsce.
0
Gość napisał:
"Dostęp do najlepszych i najbardziej ekskluzywnych treści..." Tak, ekskluzywnych, zwłaszcza pisanych przez niedoinformowanych redaktorczynów z dziennika wschodniego. Za czytanie waszych nędznych wypocin musielibyście jeszcze mi dopłacać.
powyższy artykuł (i napewno wiele innych w dzienniku wschodnim) przeczaytałeś jednak mimo że nikt ci za to nie zpłacił.
0
"EKSLUZYWNE TREŚCI" Chyba tylko w domniemaniu redaktorów DW. Większość to artykuły skopiowane z innych portali gdzie te treści są za darmo.
0
Przysyłajcie zdjęcia - za darmo, piszcie na MM - za darmo, damy wam pendriva jak wykupicie piano. A prawda jest taka że trochę osób na to się na początku skusiło, ale widząc waszą gramatykę czy ortografie to się już im odechciało...
0
Nooo .....chyba żeby gromadzić dane z Waszą pazerną ekskluzywnością artykułową
0
Z całym szacunkiem, takie "grawerowane peny" to straszne badziewie. Lepiej za tą cenę kupić coś porządnego w sieci lub markecie. A piano i te "treści premium" - mu ha ha ha, nigdy! [:
0
ten pendrak jest boski muszę go mieć
0
18 sierpnia i nadal można otrzymać pendrive? Tak mało osób wykupiło czy to zwykłe celowe wprowadzanie ludzi w błąd?
0
Informacja widoczna przy artykule: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130818/MAGAZYN/130819719  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: