Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekkomyślna jazda rowerzysty omal nie skończyła się tragedią (wideo)

Utworzony przez maly3109, 20 sierpnia 2009 r. o 14:33
W stylu chełmsko-zamojskim ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla kolegi,sekunda nieuwagi i było by po nim /:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb*** ma zawsze szczęście. Szkoda że nie zadziałała Teoria Darwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWA dla bystrej policji. Zamiast od razu zatrzymac tego cymbała na składaku, to głupie "o jezu". A teraz go szukają. Że w policji pracują ludzie o niskiej inteligencji nie jest dla mnie nowością, ale z dnia na dzien przekonuję się, że ich głupota nie ma granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli rodzice tego gnojka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nic mu się nie stało, bo kierowca miał by duże problemy. Ewidentnie nie jego wina ale zawsze można powiedzieć, że nie zachował ostrożności itp. to chore bo jak pieszy wyjdzie komuś przed maskę to nic mu nie zrobią a niewinnego kierowce skażą i jeszcze auto będzie miał uszkodzone bo niedostanie odszkodowania:p i to nie tylko dotyczy rowerzystów ale i pieszych którzy przechodzą jak chcą ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Dobrze, że nic mu się nie stało, bo kierowca miał by duże problemy. Ewidentnie nie jego wina ale zawsze można powiedzieć, że nie zachował ostrożności itp. to chore bo jak pieszy wyjdzie komuś przed maskę to nic mu nie zrobią a niewinnego kierowce skażą i jeszcze auto będzie miał uszkodzone bo niedostanie odszkodowania:p i to nie tylko dotyczy rowerzystów ale i pieszych którzy przechodzą jak chcą ;P
Aja uważam że palant na rowerze powinien skończyc pod kołami tej astry. Poleżeć pare miesięcy w gipsie płacąc za pobyt w szpitalu. Następnym razem ćwok by zszedł z roweru przekraczając przejście i patrzył na sygnalizację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie był naćpany, czasami w Lublinie Racławickimi (ulica a nie chodnikiem) chodzi taki długie włosy z bródką z walkmanem na uszach - typowy zaćpany przedstawiciel satanistycznej subkultury. kumrl go o mała nie rąbną raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
BRAWA dla bystrej policji. Zamiast od razu zatrzymac tego cymbała na składaku, to głupie "o jezu". A teraz go szukają. Że w policji pracują ludzie o niskiej inteligencji nie jest dla mnie nowością, ale z dnia na dzien przekonuję się, że ich głupota nie ma granic.
Kuba - maryśka ci łeb odmóżdża. Z człowieka robi się zwyczajny rzemień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha a ja bym chcial, zeby wszyscy kapelusznicy, ktorzy tak atakuja rowerzyste ustawili sie na przejsciu w jednym miejscu, jak barany, czekajac na swiatlo i wtedy ja bym w was z pelna moca grzechotnal pojazdem. ciekaw jestem co wtedy byscie mieli do powiedzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze rowerzysta zlekceważył czerwone światło, które bezwzględnie zabraniało mu w danym momencie przekraczania jezdni w jakikolwiek sposób. Po drugie nie powinien przejeżdżać rowerem przez przejście, tylko zsiąść z niego i przejść prowadząc rower oczywiście dopiero przy zielonym świetle. Zastanawiałem się nieco nad tym drugim obowiązkiem rowerzysty. Skąd on jednoznacznie wynika (zakaz przejeżdżania przez przejście) ?. Myślę, że z art. 26 ust. 3 pkt 3. ustawy "Prawo o ruchu drogowym" Mam rację ?. Przy okazji kierowcy czerwonego Renault Laguna, który dziś na ul. Nadstawnej w Kraśniku wyprzedzał na łuku drogi (bez dostatecznej widoczności) grupę rowerzystów, niemal doprowadzając do kolizji z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem życzę, aby jak najszybciej uzbierał 24 pkt i został skierowany na powtórny egzamin. Im szybciej straci prawo jazdy tym będzie ciut bezpiecznej na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Po pierwsze rowerzysta zlekceważył czerwone światło, które bezwzględnie zabraniało mu w danym momencie przekraczania jezdni w jakikolwiek sposób. Po drugie nie powinien przejeżdżać rowerem przez przejście, tylko zsiąść z niego i przejść prowadząc rower oczywiście dopiero przy zielonym świetle. Zastanawiałem się nieco nad tym drugim obowiązkiem rowerzysty. Skąd on jednoznacznie wynika (zakaz przejeżdżania przez przejście) ?. Myślę, że z art. 26 ust. 3 pkt 3. ustawy "Prawo o ruchu drogowym" Mam rację ?. Przy okazji kierowcy czerwonego Renault Laguna, który dziś na ul. Nadstawnej w Kraśniku wyprzedzał na łuku drogi (bez dostatecznej widoczności) grupę rowerzystów, niemal doprowadzając do kolizji z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem życzę, aby jak najszybciej uzbierał 24 pkt i został skierowany na powtórny egzamin. Im szybciej straci prawo jazdy tym będzie ciut bezpiecznej na drogach.
Małe sprostowanie - kierowcy Renault Megane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód przejechał, kiedy sygnalizacja w lewo zmieniła się już na czerwone,więc nie tylko rowerzysta był lekkomyślny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widac przeciez ze samochody jadace lewym pasem jada na czerwonym?? I COOOOOOOOOOOOO?? tego policja nie widzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojazdy skręcające w lewo mają zielone daltoniści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysta wjechał na przejście gdy zielone świeciło się już około 5 s.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale luzak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jeszcze naubliżał kierowcy auta ?bo w jakimż innym celu podszedł do okna kierowcy,pewnie nie powiedzieć przepraszam. Miałem podobny przypadek kiedy taki bezmózgowiec tuż przede mną zmienił pas ruchu bez jakiego kolwiek zasygnalizowania.Ratowałem się ucieczką na sąsiedni pas bez upewnienia się czy taki manewr mogę wykonać.Narażałem siebie i innych na niebezpieczeństwo,kiedy zatrąbiłem zobaczyłem z jego strony gest,wymyślony przez amerykańską cywilizację. Ani rzecznik praw dziecka,ani praw obywatelskich tu nie pomoże-jedynie długa twarda ZOMO-wska pała na dupę zaradzić temu może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomi napisał:
ale luzak
MYŚLĘ ŻE TO NIE LUZAK A RACZEJ BEZMYŚLNY IDIOTA SZAFUJĄCY SWOIM I INNYCH ŻYCIEM-TAKICH POWINNO PODDAWAĆ SIĘ PRZYMUSOWYM BADANIOM PSYCHIATRYCZNYM I IZOLOWAĆ OD SPOŁECZEŃSTWA.O ILE JEST JUŻ "DOROSŁY"(18 LAT) POWINIEN BYĆ POZBAWIONY MOŻLIWOŚCI OTRZYMANIA PRAWA JAZDY NA POJAZDY SILNIKOWE DO CO NAJMNIEJ 35 LAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaś napisał:
Samochód przejechał, kiedy sygnalizacja w lewo zmieniła się już na czerwone,więc nie tylko rowerzysta był lekkomyślny.
MASZ ZUPEŁNĄ RACJĘ....-JAK WIDAĆ WACHLARZ deb***STWA I AROGANCJI MAMY SZEROKI -SZKODA ŻE SIĘ NIE UKARALI NAWZAJEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...