Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lena Kolarska-Bobińska wśród Najlepszych Europosłów 2011

Utworzony przez perła, 4 listopada 2011 r. o 15:52
najleprzy europoseł???? nic nie robić, nie mieć zmartwień, bumelować gdzie się da..... Gratulacje zupełnie niezasłużone dla spadochroniarza z wielkiej "warszawki" Za te pieniądze to i ja bym się nie wychylał i dbał o interesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 śierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szwfa KPRM Jerzy Izdebski. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten postwał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jedyny/a poseł, europoseł, senator z regionu który stara się coś robić dla Lubelszczyzny. I nie w głowie jej wręczanie kwiatów dla znanego ministra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła napisał:
najleprzy europoseł???? nic nie robić, nie mieć zmartwień, bumelować gdzie się da..... Gratulacje zupełnie niezasłużone dla spadochroniarza z wielkiej "warszawki" Za te pieniądze to i ja bym się nie wychylał i dbał o interesy.
Zazdrośniku poczytaj http://www.######.pl/wiadomosci/344938,kolarska-bobinska-pisze-w-sprawie-ekspresowki-s-17,id,t.html http://www.lenalubelska.pl/archiwum-projektow,18,4,lublin-i-lubelskie-w-parlamencie-europejskim.html ach gdyby tak pozostali nasi reprezentanci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zazdrośniku poczytaj http://www.######.pl/wiadomosci/344938,kolarska-bobinska-pisze-w-sprawie-ekspresowki-s-17,id,t.html http://www.lenalubelska.pl/archiwum-projektow,18,4,lublin-i-lubelskie-w-parlamencie-europejskim.html ach gdyby tak pozostali nasi reprezentanci
Nie jestem zazdrośnikiem, daleko mi do PIS-owego punktu widzenia. Z tą panią maiłem osobiste spotkanie i niestety nikomu tego nie polecam, z uwagi na dobro i równowagę psychiczną. Człowiek pokroju pani Muchy, co to się w kazdej sytuacji legitymacja lub immunitetem podpiera nie jest dla mnie reprezentantem. głosowałem na PO i strasznie mi głosu teraz żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To chyba jedyny/a poseł, europoseł, senator z regionu który stara się coś robić dla Lubelszczyzny. I nie w głowie jej wręczanie kwiatów dla znanego ministra.
Nieuku jak nie umiesz czytać z rozumem to nie zabieraj głosu przecież lubelszczyzny nie ma i o czym Ty piszesz niedouczony lubliniaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...