Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Limuzyna z Kamińskim pędziła do Lublina 170 km/h

Utworzony przez kaczafi, 18 marca 2014 r. o 10:28
Co tydzień wracam w sobotę rano z Warszawy do Lublina i zawsze schodzę poniżej 2 godzin bez żadnego wysiłku. Ostatnio 1h 40m więc myślę, że żaden to wyczyn. Gdyby jechał stale 170km/h to dojechałby w godzinę proste. 120km/h na trasie + 70km/h w terenie zabudowanym + 150km/h na obwodnicach i dojazd poniżej 2h bez piracenia jak najbardziej możliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba zlikwidować wszelkie ograniczenia prędkości.
Może nie zlikwidować, ale zweryfikować ograniczenia pasujące do czasów, kiedy na polskich drogach królowały Warszawy, Żuki, Nysy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież on złamał prawo. Co platformersi milczycie i udajecie ze nic się nie dzieje. Bo liczycie ze ten zapocony karzeł będzie pluł na Kaczora. I to jest wasza uczciwość i etyka. Proponuje misiowi nadać ksywę zapluty karzeł PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież on złamał prawo. Co platformersi milczycie i udajecie ze nic się nie dzieje. Bo liczycie ze ten zapocony karzeł będzie pluł na Kaczora. I to jest wasza uczciwość i etyka. Proponuje misiowi nadać ksywę zapluty karzeł PO
Mogą chóje łamać prawo,mają immunitet,co ja mogę,konstytucja chroni tych bandytów za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie zlikwidować, ale zweryfikować ograniczenia pasujące do czasów, kiedy na polskich drogach królowały Warszawy, Żuki, Nysy... 
Nie da się tego na razie zrobić !!!  tusk,komuchy odejdą ,ponowimy wtedy próby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityk to nie człowiek. Bo nie zachowuje się jak człowiek. Ani zwierzę. Więc nie obowiazuje go prawo. Również to o ochronie zwierząt. Czyli można jeszcze szybciej. Ale można też odstrzelić. Okresy ochronne też nie obowiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie ostatnio w 2,5h pokonalem trase z Chelma do Warszawy wiec posel Kaminski nie wypadl tak calkiem zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam mozna i 200 jechac... pobocza sa po to zeby przepuszczac samochody ktore w tym czasie wyprzedzaja. Na tej drodze jest tak duzy ruch, ze gdyby nie bylo poboczy moznaby zapomniec o wyprzedzeniu kogokolwiek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie ostatnio w 2,5h pokonalem trase z Chelma do Warszawy wiec posel Kaminski nie wypadl tak calkiem zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam mozna i 200 jechac... pobocza sa po to zeby przepuszczac samochody ktore w tym czasie wyprzedzaja. Na tej drodze jest tak duzy ruch, ze gdyby nie bylo poboczy moznaby zapomniec o wyprzedzeniu kogokolwiek....
  idioto, pobocza nie są do przepuszczania samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioto, pobocza nie są do przepuszczania samochodów.
Pobocze jest tylko dla konia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 godziny strasznie długo. Z Lublina do Warszawy jest 170 km, jadąc z szybkością 170 km/h jedziemy TYLKO godzinkę a nie 2 godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy wam tam na wschodzie WSZYSTKO wćisną !!!
Wcisną, Warszawiaku, wcisną, a nie wĆisną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puścić tego łysego do polityki i na drogę krajową to do tego samego doprowadzi co stado małp w lesie ! Już wszyscy znają jego żdziwaczenia ! Ale wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obchodzi mnie wcale jak szybko jechali i gdzie wyprzedzali! Wazne dla mnie jest i bedzie czy posel zalatwil swoja sprawe! O co sie ludzie burzycie?   mial wazna sprawe do zalatwienia a malo czasu to pedzili jak wiatr,ja tez pedze jak huragan czasami.Brawo Kaminski-pierwszenstwo dla waznych ludzi a nie dla kmiotkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...