Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lipnica Mała: Urwali głowę psu. Dostali po 10 miesięcy

Utworzony przez ja pierdolę, 17 stycznia 2011 r. o 17:26
mam nadzieje, że spotka ich to samo co tego PSIAKA, który przecież nic nie zrobił, a o oni tak!! 10msc to stanowczo za mało. wyjdą, znowu popija i jeszcze człowieka przywiążą twierdząc potem, że nie pamiętają!! i co wtedy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy sku***syny!!!! To samo powinni z WAMI zrobic!!! I tylko 10 miesecy dostali!!! Czy to nie jest chory i poje***y kraj!!! Rece opadaja!!!Biedny psiak!! Jak mozna bylo wydac takiemu sku***elowi psa!!!!! Szkoda ze nie mam zadnej mocy zeby takich CHUJI likwidowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest " Nasz Sąd!!!" żałosne!!! Mam nadzieję że inni zajmą się tymi mordercami sprawiedliwie! bo na sąd nie ma co liczyć w naszym kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem, skoro maksymalny wyrok wynosi 2 lata, to co takiego trzeba zrobić żeby dostać te 2 lata, czy można było jeszcze bardziej się znęcać nad tym zwierzęciem???? Czy Sąd potrafi uzasadnić tak łagodny wyrok? A może tłumaczyli się że biorą pieska na spacer za autem???? Nie rozumiem, czy ktokolwiek może mi to wytłumaczyć??? Tak wiele się ciśnie na usta, ale proszę podajcie mi jakiekolwiek wytłumaczenie tak łagodnego wyroku, bo można oszaleć od tej sprawiedliwości, może Sędzia nie lubi zwierząt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak 10 miesiecy a za 0,01g mariuhany 3 lata... brawo sąd... zyc sie nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne !!!! co to za są ??? 10 miesięcy ?? to jakiś żart ? zastanawiam się czy teraz nie będzie więcej takich wyczynów za taką kare to każdy będzie robił co chciał ! powinni odpowiadać jak za zamordowanie człowieka !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 10 miesięcy to kpina a nie kara ale wierzę że to sami współwięzniowie osądzą tych gnojów . PANOWIE WIĘŹNIOWIE ....... JEŻELI NATKNĘLIŚCIE SIĘ NA TO FORUM LUB KTOŚ WAM POWIEDZIAŁ O TYCH SKÓRWESYN...... I LADA MOMĘT BĘDZIECIE MIELI ICH " U SIEBIE" POKAŻCIE IM CO ZNACZY BÓL FIZYCZNY I PRZEORANA d***.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego tylko 10 miesięcy a nie 2 lata jak mówi ustawa............... może zbyt mało boleśnie katowali tego biednego , bezbronnego zwierzaka???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzilla napisał:
Powiesić sqrwysynów na latarni !!! To jedyna kara dla takich !!! Ale "państwo" jest słabiutkie a poza tym nie ma gdzie wsadzać bo nie ma miejsca w więzieniach . Dawno mówiłem - mniej kościołów więcej więzień ! :-(
Ehhh, lud chce krwii. Jesteś niewiele mniej prymitywny niż oni. Jeżeli chcesz wieszać ludzi na latarni to sobie pojedź do Somalii i tam zaspokajaj swe krwiożercze instynkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordercy!!!!! Niewinnego !!!! Pieska!!! 2lata najmniej powinni dostać!!!! Żałosny polski sąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy od wyroku mozna się jeszcze odwoływać???????? Na jakiej zasadzie to przebiega? I ile podpisów należy zebrać? orientuje się ktoś? Proszę o szybką odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże sku*****ny pojeb*** kur** jak ja bym im przypier****** DOŻYWOCIE im KUR**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...