Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Litwini chcą przejąć sklepy Stokrotka. Emperia Holding porozumiała się z Maximą Grupe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2017 r. o 22:18 Powrót do artykułu
Stworzyć coś od podstaw i wszystko sprzedać. Najpierw Tradis (dawne Eldorado), a teraz Stokrotka. Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nasi nie potrafią zarobić na handlu to nich robią to inni. To prywatne pieniądze, nie państwowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś jaja , stworzyć coś takiego i sprzedawać ? Nic nie rozumiem , co to za biznesmeni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ niech nie kupuje u obcych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd Litwini wracali? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzadko kupowałem w Stokrotce, teraz nie będę kupował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrówka połyka słonia. Litwini w ogole nie czują tego biznesu. Widać jaki marazm i pustka nastała w Aldikach. To samo zrobią ze Stokrotką. Nie będą tam kupować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej napiszą o warunkach pracy i płacy w Stokrotkach-tragedia !!!!!!;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni Polski supermarker... Gdzie mamy teraz robić zakupy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra informacja dla Lidla, Biedronki, itp. Nowy "inwestor" ma szansę rozłożyć markę "Stokrotka" w przeciągu roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z rozliczeniem się z Urzędem Skarbowym? Trwa sprawa w sądzie o nie zapłacimy podatek - 250mln zł. Litwini przejmują też ten dług
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nie bede tam kupowac. Zostaje Społem i małe sklepiki. Dziękuję, do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wszystkie wiadomości z naszła mnie myśl...... czy oprócz polskich nazw to są wogóle jakies sklepy w PL, które mają jakiegoś polskiego właściciela? Czy już wszystko to Litwini, Angole, Niemcy....? Polacy naprawdę są tak biedni, że nie stac ich na posiadanie własnej sieci? Nie mamy głowy do interesu w spożywkę czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Juz nie bede tam kupowac. Zostaje Społem i małe sklepiki. Dziękuję, do widzenia.
 Społem i późno wstołem.... tak narzekali za komuny kabareciarze Laskowik i Smoleń . Teraz chcą znowu Społem. Wiatr historii zatacza koło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mrówka połyka słonia. Litwini w ogole nie czują tego biznesu. Widać jaki marazm i pustka nastała w Aldikach. To samo zrobią ze Stokrotką. Nie będą tam kupować.
 Tak? Bo ja niemal codziennie w Aldiku zakupy robię i jakoś nie zauważyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tania siła robocza ma narodowość, kapitał już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco - Anglia Leclerc, Carrefour - Francja Lidl, Kaufland - Niemcy Biedronka - Portugalia Stokrotka, Aldik - Litwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że prezes kalinowski nie wspomina że ta jego świetnie prosperująca firma płaci najniższą krajową blisko 80% pracowników. poczytajcie sobie tutaj jak zadowoleni są pracownicy firmy ******dlahandlu.pl/detal/wiadomosci/emperia-zmniejszyla-inwestycje-i-podniosla-pensje-pracownikom,65772.html komentarze powalają mit o największym pracodawcy w regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mrówka połyka słonia. Litwini w ogole nie czują tego biznesu. Widać jaki marazm i pustka nastała w Aldikach. To samo zrobią ze Stokrotką. Nie będą tam kupować.
 To ciekawe, bo byłem na Litwie i widziałem, jak sieć Maxima (markety, supermarkety i hipermarkety) doskonale sobie tam radzi, zatowarowanie jest znakomite i nie widać, by Litwini nie czuli tego biznesu... A Ty go czujesz, czy tylko siedzisz na forach i narzekasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to koniec z za zakupami tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...