Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Budowa nie rusza, bo PO czeka na przyjazd Tuska

Utworzony przez pablo, 15 października 2010 r. o 09:06
loginos napisał:
oczywiście lepiej biegać po sądach, nasyłać CBA- jesteś najlepszym przykładem polskiej zaściankowości i zacietrzewienia. A TO POLSKA WŁAŚNIE.
Drogi kolego! Gdyby nie było tej, jak to Ty nazywasz zaściankownośći, dodam od siebie zaściankowności w myśleniu, nie trzeba by było biegać po sądach i nasyłać CBA. A TO POLSKA WŁAŚNIE>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
P....enie. Nie ma pozwolenia, bo nie ma prawomocnej decyzji środowiskowej i jeszcze długo jej nie będzie.Pominę fakt braku kasy, główny akcjonariusz jakim jest miasto Lublin kasy im nie da, bo sam stoi na skraju bankructwa.
Nie spotkałem się z artykułem prasowym, który by opisywał czy ktokolwiek zaskarżył decyzję środowiskową drugiej instancji, więc nie wiem skąd masz informacje, że nie jest ona prawomocna? Poza tym nawet zaskarżenie decyzji drugiej instancji (nie odwołanie tylko zaskarżenie - duża różnica!) nie wstrzymuje inwestycji, chyba, że Sąd zadecyduje inaczej, a o wstrzymanie inwestycji należy wnioskować składając skargę do Sądu (o ile się dobrze orientuję). Możesz w takim wypadku napisać coś więcej skoro masz jakieś informacje odnośnie zaskarżenia decyzji GDOŚ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Kup sobie samolot, ominiesz korki. Co do muzeum, to Ty nawet do Muzeum Wsi Lubelskiej się nie załapiesz. Poszukuję od dziś stawu z niebieską wodą, może to podobnie jak z błękitną krwią, błękitna nie z racji pochodzenia a z racji syfilisu.
SAM WIDZISZ JAK BARDZO JESTEŚ ZACIETRZEWIONY I SKAŻONY TĄ SWOJĄ "ZARAZĄ" HEHEHE - EKSTREMALNY PRZYPADEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludź napisał:
Nie spotkałem się z artykułem prasowym, który by opisywał czy ktokolwiek zaskarżył decyzję środowiskową drugiej instancji, więc nie wiem skąd masz informacje, że nie jest ona prawomocna? Poza tym nawet zaskarżenie decyzji drugiej instancji (nie odwołanie tylko zaskarżenie - duża różnica!) nie wstrzymuje inwestycji, chyba, że Sąd zadecyduje inaczej, a o wstrzymanie inwestycji należy wnioskować składając skargę do Sądu (o ile się dobrze orientuję). Możesz w takim wypadku napisać coś więcej skoro masz jakieś informacje odnośnie zaskarżenia decyzji GDOŚ?
Skarga do WSA została wysłana w dniu 30.09.2010, GDOŚ otrzymała ją w dniu 05.10.2010 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOSIKOWI TO JUŻ CHYBA I ABRAMOWICE NIE POMOGĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prócz Donalda zaprośmy jeszcze Myszkę Miki - lotniska nie będzie ale za to będzie pierwszy w Polsce disneyland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOGINOS napisał:
SAM WIDZISZ JAK BARDZO JESTEŚ ZACIETRZEWIONY I SKAŻONY TĄ SWOJĄ "ZARAZĄ" HEHEHE - EKSTREMALNY PRZYPADEK
Z tych nerwów to swój nik raz piszesz małymi raz dużymi literami. Bawią mnie utarczki słowne z takimi przypadkami jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TONIC napisał:
KTOSIKOWI TO JUŻ CHYBA I ABRAMOWICE NIE POMOGĄ...
Nie myśl, bo się zmęczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOSI ZACZNIJ SIĘ LECZYC - BO FAKTYCZNIE MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOSIK NIKT CI NIE MÓWIŁ ŻE NIE WOLNO TABLETEK USPAKAJĄCYCH I PSYCHOTROPOWYCH POPIJAĆ ALKOHOLEM I NAPOJAMI ENERGETYZUJĄCYMI HEHEHEHEHE A MOŻE JEDZIESZ NA DOPALACZACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOGINOS napisał:
KTOSIK Z UWAGĄ ŚLEDZĘ TWOJE POSTY NA FORUM I WIDZĘ ŻE IM BLIŻEJ PORAŻKI TWOJEJ DROGI POKUTNEJ, TYM BARDZIEJ SIĘ DENERWUJESZ. PRZESTAŃ CHŁOPIE BO CI ŻYŁKA JESZCZE PĘKNIE. PRZECIEŻ ABY POLECIEĆ NA WAKACJE ZAWSZE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z LOTNISKA W RZESZOWIE, WARSZAWIE.... (OCZYWIŚCIE POD WARUNKIEM ŻE DO KOŃCA BĘDZIESZ HONOROWY) HEHEHEHE
Nie Ty jeden obserwujesz i czytasz posty "Ktosika". To co mnie osobiście ujęło i spowodowało wielką sympatię do "Ktosika" to niezwykła precyzja, kultura i rozwaga w używaniu języka i czcionki, czego o Tobie powiedzieć już się nie da. Precyzja, szczerość i empatia "Ktosika" predysponuje go do roli rzecznika prasowego PLL zdecydowanie bardziej niż któregokolwiek z dotychczasowych od lat już dziewięciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rell napisał:
KTOSI ZACZNIJ SIĘ LECZYC - BO FAKTYCZNIE MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO
Twoja troska o moje zdrowie, bardzo mnie ujęła. Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiu napisał:
Nie Ty jeden obserwujesz i czytasz posty "Ktosika". To co mnie osobiście ujęło i spowodowało wielką sympatię do "Ktosika" to niezwykła precyzja, kultura i rozwaga w używaniu języka i czcionki, czego o Tobie powiedzieć już się nie da. Precyzja, szczerość i empatia "Ktosika" predysponuje go do roli rzecznika prasowego PLL zdecydowanie bardziej niż któregokolwiek z dotychczasowych od lat już dziewięciu.
DZIWNYM PRZYPADKIEM W POWYŻSZYM POŚCIE RÓWNIEŻ WIDAĆ NIEZWYKŁĄ PRECYZJE, KULTURĘ I ROZWAGE- HMM TYLKO AUTOR INNY NO NIC MOŻE TO TYLKO KLON KTOSIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RETY napisał:
KTOSIK NIKT CI NIE MÓWIŁ ŻE NIE WOLNO TABLETEK USPAKAJĄCYCH I PSYCHOTROPOWYCH POPIJAĆ ALKOHOLEM I NAPOJAMI ENERGETYZUJĄCYMI HEHEHEHEHE A MOŻE JEDZIESZ NA DOPALACZACH
W Polsce jak widać mamych samych prawników i lekarzy no i troskliwych współobywateli. Troska jest szczerze rozbrajajaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że bardzo wam albo tobie przeszkadza ktosik tylko pytam dlaczego bo prawda w oczy kole? bo za chwilę wybory a tu ktoś śmie pisać że decyzja została zaskarżona do sądu że za dużo ludzi się o czymś dowie ? Dalej mamy wierzyć w te bajeczki o lotnisku ? Pożyjemy zobaczymy najpierw niech wystartuje pierwszy samolot a dopiero póżniej sobie ubliżajcie .Dziwne że tylko jego wpisy działają na was ja płachta na byka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~ napisał:
Widać że bardzo wam albo tobie przeszkadza ktosik tylko pytam dlaczego bo prawda w oczy kole? bo za chwilę wybory a tu ktoś śmie pisać że decyzja została zaskarżona do sądu że za dużo ludzi się o czymś dowie ? Dalej mamy wierzyć w te bajeczki o lotnisku ? Pożyjemy zobaczymy najpierw niech wystartuje pierwszy samolot a dopiero póżniej sobie ubliżajcie .Dziwne że tylko jego wpisy działają na was ja płachta na byka
raczej to ktosik i mu podobni wydał/li frtunę na zakup gruntów pod przyszłe lotnisko w Niedźwiadzie, a tu fiako z gigantowych zysków i zostali rolnikami hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
raczej to ktosik i mu podobni wydał/li frtunę na zakup gruntów pod przyszłe lotnisko w Niedźwiadzie, a tu fiako z gigantowych zysków i zostali rolnikami hehehe
Mapkę sytuacyjną poproszę, by w poszukiwaniu tych gruntów nie błądzić. Chociaż podobno błądzenie jest rzeczą ludzką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~ napisał:
Widać że bardzo wam albo tobie przeszkadza ktosik tylko pytam dlaczego bo prawda w oczy kole? bo za chwilę wybory a tu ktoś śmie pisać że decyzja została zaskarżona do sądu że za dużo ludzi się o czymś dowie ? Dalej mamy wierzyć w te bajeczki o lotnisku ? Pożyjemy zobaczymy najpierw niech wystartuje pierwszy samolot a dopiero póżniej sobie ubliżajcie .Dziwne że tylko jego wpisy działają na was ja płachta na byka
tak kasa przepuszczona (czytaj:utopiona) w grunty w Niedźwiadzie, a podatek rolny trzeba płacić Nic dziwnego że jest wielkim przeciwnikiem lotniska. KTOSIK zaorałęś już pole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loginos napisał:
oczywiście lepiej biegać po sądach, nasyłać CBA- jesteś najlepszym przykładem polskiej zaściankowości i zacietrzewienia. A TO POLSKA WŁAŚNIE.
Sympatyczny mieszkańcu świata cywilizowanego, a mam nadzieję, że z takiego świata piszesz - prawo jest stworzone dla ludzi przez ludzi i Ty może przy tym nie manipuluj, bo sam kiedyś zostaniesz wymanipulowany. Gdybyś wiedział ile pozwów składają mieszkańcy starej UE czy też USA to pewnie nigdy byś tego swojego posta nie napisał. Nie winą "Ktosika" jest, że od 9 lat działa twór stworzony i utrzymywany z pieniędzy publicznych, który to nawt z pozowleniem na budowę poradzić sobie nie może. Jeszcze tylko brakuje oskarżenia susłów, że są susłami, drzewa - drzewami leśnymi i to chronionymi prawem, które to prawo ustanowione zostało zanim jeszcze PLL powstało. Susły i drzewa mają gdzieś manipulacje więc przeciko ludziom chcesz je stosować, a fe sieciowy bohaterze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Mapkę sytuacyjną poproszę, by w poszukiwaniu tych gruntów nie błądzić. Chociaż podobno błądzenie jest rzeczą ludzką.
czs na pożądek w papierach. No nic dziwnego że się gubisz w tych papierzyskach. Skarga tu skarga tam a w między czsie jeszcze odwołanie. Może zatrudnij sekretarkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...