Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Ile zarabia kierowca, a ile sekretarka?

Utworzony przez lubliniak, 29 sierpnia 2012 r. o 10:35
troche mnie denerwują takie płacze zwłaszcza pielegniarek. zapominają o 13 nadgodzinach i róznych bonusach i o tym ze prace w nocy i święta mają inaczej płaconą. to samo budżetówka płacz ze 1800 netto ( co wg mnie jest dobrym dochodem), ale o 13 czy 14 cisza. uczciwuej byłoby podać dochód netto za cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli obraz nędzy i rozpaczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedstawiciel handlowy = konsultant - 1500zł netto +"giga" mobbing
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Praca na stanowisku kierowcy w dużej hurtowni motoryzacyjnej, staż 2,5 roku, po 10–12 godzin dziennie za 1700 zł, w umowie napisane (umowa o dzieło) 600 zł..." Niedziałek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczycielka w przedszkolu 2200zł a nauczyciel akademicki 1650zł.... czy to jest normalne?? Jak w tym kraju ma byc dobrze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniak napisał:
troche mnie denerwują takie płacze zwłaszcza pielegniarek. zapominają o 13 nadgodzinach i róznych bonusach i o tym ze prace w nocy i święta mają inaczej płaconą. to samo budżetówka płacz ze 1800 netto ( co wg mnie jest dobrym dochodem), ale o 13 czy 14 cisza. uczciwuej byłoby podać dochód netto za cały rok.
czy Ty wiesz ile jest 13-tki zarabiając 1800netto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniak napisał:
troche mnie denerwują takie płacze zwłaszcza pielegniarek. zapominają o 13 nadgodzinach i róznych bonusach i o tym ze prace w nocy i święta mają inaczej płaconą. to samo budżetówka płacz ze 1800 netto ( co wg mnie jest dobrym dochodem), ale o 13 czy 14 cisza. uczciwuej byłoby podać dochód netto za cały rok.
Chyba nie do końca wiesz o czym mówisz. Taki wniosek po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, która jest niesprawiedliwa, niezgodna z rzeczywistością i krzywdząca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spedytor krajowy rok doswiadczenia 2550 na reke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spedytor krajowy czy tez i miedzynarodowy to podobnie, z tym, że na miedzynarodówce 3000 na dzien dobry dostaniesz z rocznym doswiadczeniem. Najgorsze, że jest w tej branzy malo firm, ale mozna sie zachaczyc przy odrobinie poszukania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes firma zarządzanie nieruchomościami 9000 zł netto 12 lata doświadczenia zawodowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem dziennikarzem z 15-letnim doświadczeniem w pracy w mediach lokalnych. Zarabiam 1100 zł ( stała pensja) + wierszówka (średnio ok. 1000 zł na m-c); nie mam żadnych dodatków świąteczno-wakacyjnych, ani bonusów w postaci telefonu/samochodu/laptopa (pracuję na swoim sprzęcie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co???????????????????????denerwują płacze pielęgniarek!!!! Moja mama po 30 latach pracy zarabia 2000zł, za noc dostacje 50zł a lekarz 1500zł!!!za nic! Pielęgniarki powinny zarabiać dwa razy więcej całą noc w gotowości nie chodzą tylko biegają 12 godzin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik socjalny- ok 1470,00 zł miesięcznie plus bonusy jak w urzędówkach.pensja wzrasta wraz z wiekeim pracy po 20latach koleżanka na ręke ma ok 2000,00 zł Asystent rodziny ok 2200,00 zł brutto naręke ok 1700,00 zł Ankieter w Urzędzie Statystycznym ok1200,00 zł sprzedawca w sklepie monopolowym praca 3 zmianowa- 1300,00 zł miesiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość, energetyka, pracownik biurowy, staż 5 lat- na ręke 2800 PLN + dodatkowe premie, wczasy turystyczne, talony na święta itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwent dwóch kierunków ścisłych dopiero po studiach, staż 800 zł. netto, a po stażu bezrobocie 0 zł. na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000-1200 na miesiąc, umowa zlecenie, prywatna firma w lublinie działająca w sieci odzieżowej. I 170-180 godzin miesięcznie na nogach (w pracy absolutnie nie wolno nam siedzieć) i po roku po kręgosłupie. mam 21 lat i problemy z kolanami:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to teraz tak kwękolić,piszcie petycje do TUSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielęgniarka szpital kolejowy, ukończone studia mgr, kurs kwalifikacyjny i rozpoczęta specjalizacja 1600 zł brutto plus dyzury jakieś 200 zł staż pracy 6 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Market, około 880zł netto, 120-130h + zniżki, bony na święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca 34l komunikacja miejska, 1600-1700 na rękę staż w firmie 2 lata, praca 7 dni w tyg na dwie zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...