Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Ile zarabia lekarz, a ile pielęgniarka?

Utworzony przez ruchacz, 30 września 2011 r. o 14:00
trzeba było uczyć się, a nie zazdroscić lekarzom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to ,że najwięksi krwiopijcy to dentyści. Nie pokazuj się w progu gabinetu bez 200zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki rzeczywiście mają mało...teraz wiem dlaczego są takie chamskie dla pacjentów i niestety dla lekarzy też. Poza tym może dlatego,że narzucają się lekarzom, ale lekarze nie są nimi zainteresowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego podajecie nieprawdziwe informacje? 1900 zł to max z dyżurami dla lekarza stażysty. Nie wiem skąd wziął ktoś 400 zł więcej. Szkoda czytać takie informacje, jak zwykle przekłamane. Służą tylko wzbudzaniu w innych ludziach zazdrości i nienawiści - "dlaczego on ma więcej ode mnie..".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zapomnieli wspomnieć ile to czekoladek,kawy i innych pierdół dostają żal... mi naszej służby zdrowia ze względu na personel jak nic nie dasz albo jak nie masz znajomości to mają cie gdzieś.Jak lekarze będą strajkować pierwszy rzuće w nich kamieniem ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Antypalikot co ty k...na możesz wiedzieć o narzucaniu i rzucaniu ! praca pielęgniarki jest bardzo ciężka, oczywiście trzeba rozdzielić pracę w przychodni, czy na oddziale internistycznym od pracy np. na reanimacji lub oiomie, dopiero kiedy tam się znajdziesz zobaczysz jak wygląda praca , a najbardziej docenisz pracę pielęgniarki, jak nie bedziesz mógł sięgnąć po kaczkę czy kubek wody.... powodzenia , wtedy docenisz serce i dobroć pielęgniarki,chociaż żadna nie wyciąga ręki po już tak oklepane czekoladki, ktore są najdroższą tekturą świata !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielęgniarka Chełm 32 lata pracy 1800 na rękę zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital na dolnym śląska pielęgniarka 20 lat stażu, dodatek za wyższe wykształcanie, odział ratowniczy dla dzieci - około 2600 na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podawać wynagrodzenie brutto za pełny etat, bo dopisek 'z dyżurami' nic nie wnosi, można mieć przepracowane 350 lub 200 godz/mies, albo mieć 3 lub 15 dyżurów. Płace lekarzy w publicznej ochronie zdrowia na etacie są tragicznie niskie, nie tylko lekarzy... Dla przykładu lekarz rezydent, w trakcie specjalizacji zarabia 14 zł/g netto. Dramat. Kraje EU podkupują naszych lekarzy, sukcesywnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stażysta po 6 latach studiów medycznych na stażu podyplomowym bierze na rękę 1850 zł . Tak dla uściślenia wraz z dyżurami i więcej nie może chyba że zatrudni się na budowie. Reasumując nie jest źle i bedzie lepiej -nowe umiejętność i lepsza satysfakcja z pomocy ludziom bo pewność siebie większa wraz z rosnącymi kwalifikacjami .Po prostu cudowny zawód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy lekarze biedni szkoda , a skad te domy a skąd te majątki bez przesady w szpitalach i przychodniach etet żeby zus był płacony a wszystko leci w gabinetach często na odwal byleby za łebka 100 zł przytulić a pacjenci czekają na prywatne wizyty do 23 w nocy bo ludzie sa pozapisywani ile wejdzie . Dla przykłady okulistka rano w szpitalu od 15 w prywatnym gabinecie ja wchodze prawie o pólnocy co ta Pani może zdiagnozować jak ona sama ledwo na oczy widzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem problemu... Skoro mało zarabiacie to zmieńcie pracę! Ja mam 23 lata pracowałam w kilku placówkach już i moje zarobki zaczynały się od 600zł do teraz - 1300zł, jeżeli mi nie pasuje to odchodzę. Wydaje mi się, że praca w zawodzie lekarza czy pielęgniarki jest pracą z powołania... Zresztą- w tych szpitalach wszyscy pracują ZA KARĘ :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kompletne bzdury!!!jestem lekarzem stażysta i wiem ile zarabiam!!!2300-2100???skąd ktoś wziął takie liczby???1900 na rękę z dyżurami- oto nasze prawdziwe zarobki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne. A te merce nowe i volvo to za te 1500 PLN. A w Kraśniku w szpitalu na podkontraktach po 12 tys na rękę do tego dyżur i oddział niechby marne 1500 (od bidy) w prywatnym 8 albo 9 to daje ile ? około 30 tys a jak żona jeszcze lekarz dołoży to samo ? Bieda aż piszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze nic co lekarze maja stawki bo nie którzy ludzie pracuja za 900zl na reke i pracuja po 10 godzin dzienie maja rodziny na utrzymaniu nie to co lekarze maja nowe samochody moga w każdej chwili po dorabiac we wlasnych gabinetach powinni się cieszyc jeszcze z tego lekarze ze maja takie stawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast sie zalic ze ktos placi za uslugi lekarza proponuje: a. albo sie nie zapisywac do lekarzy b. bylo sie uczyc, c. lekarz nie moze zarabiac tyle co robotnik bo chyba by cos bylo nie tak? d. policzcie pensje prezesow poslow wojtow gmin nawet i ile oni biora a ile wlozyli w swoja nauke ? po co tyle krzyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...