Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac. Ile zarabiamy?

Utworzony przez KK, 3 września 2010 r. o 08:04
0 zł netto, praca na zlecenia - rozne zarobki, ksztaltujace sie w ciagu roku 1000-1500 zl, praca na czarno w wakacje - 3000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Rydzyk. Ty to musisz mieć naprawdę szczęśliwe i bezproblemowe życie skoro zajmujesz się błędem w czyimś poście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Na tacę daję kiedy chcę i ile chcę a na promowanie "kultury" żydowskiej fiskus zabiera mi co miesiąc czy tego chcę czy nie. A dlaczego markety są zwolnione czasowo z podatków nie mówiąc już o bankach, o których zyskach jest cicho sza. Próba podniesienia podatku dla banków równa się prawie z "antysemityzmem". I kto zapłaci 20 mld.PLN "rekompensat", które Tusk obiecał żydom w 2012r? Może wiesz dlaczego minister Rostowski ma 2 miliony 140 tyś. długu (prywatnie) i jak ma go zamiar spłacić? Czekam na odpowiedź.
TU NIE CHODZI O TACĘ. JA NA TACĘ NIE DAJĘ ALE Z BUDŻETU I TAK PIENIĄDZE IDĄ NA KOŚCIÓŁ W WYSOKOŚCI 5-10 MLD ROCZNIE CZY CHCESZ CZY NIE CHCESZ Z TWOICH PIENIĘDZY TEŻ. PONADTO SAMORZĄDY PRZEKAZUJĄ PIENIĄDZE NA CELE KOŚCIELNE , A TO TEŻ PIENIĄDZE BUDŻETOWE NAWET WBREW WOLI OBYWATELI. O WIELE LEPIEJ GDYBY OPODATKOWAĆ WIERZĄCYCH OBYWATELI I WTEDY 1% NA KOŚCIÓŁ PŁACIŁBY TEN CO CHCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelczyzna to fshut polski ,obżary głuwnie rolnicze , bardzo słabo upszemy-słowione dla-tego tu zafsze zaropki bendom nirzsze nirz na obżarah typowo pżemysłowyh : poza tem w wojewuctwie Lubelskiem mamy 2.13 miliona ludzi(wedłóg meldunkuf) , i ta iloźć terz nie spżyja wysokim płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU NIE CHODZI O TACĘ. JA NA TACĘ NIE DAJĘ ALE Z BUDŻETU I TAK PIENIĄDZE IDĄ NA KOŚCIÓŁ W WYSOKOŚCI 5-10 MLD ROCZNIE CZY CHCESZ CZY NIE CHCESZ Z TWOICH PIENIĘDZY TEŻ. PONADTO SAMORZĄDY PRZEKAZUJĄ PIENIĄDZE NA CELE KOŚCIELNE , A TO TEŻ PIENIĄDZE BUDŻETOWE NAWET WBREW WOLI OBYWATELI. O WIELE LEPIEJ GDYBY OPODATKOWAĆ WIERZĄCYCH OBYWATELI I WTEDY 1% NA KOŚCIÓŁ PŁACIŁBY TEN CO CHCE.
Dokładnie. I pomyśleć ile nędzy można by zlikwidować za 5 MLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tap napisał:
~Rydzyk. Ty to musisz mieć naprawdę szczęśliwe i bezproblemowe życie skoro zajmujesz się błędem w czyimś poście.
i tak właśnie jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...