Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac. Kolejni Czytelnicy podają swoje zarobki

Utworzony przez arch, 16 września 2009 r. o 23:43
a architekci w prestiżowej pracowni w Lublinie 1200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale euro miałeś(aś) na myśli, czy na pół etatu w zł, bo jeśli w złotówkach/mc to w takie rzeczy nie wierze. Tyle dodam że w mniej prestiżowych nawet studentom płacą więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PZL SWidnik po 6 latach pracy 1400 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manager Działu Marketingu - 6000 netto + premia, 4 lata doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zarabiają redaktorzy w ,,Dzienniku Wschodnim" w ,,Kurierze Lubelskim"????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inżynier budownictwa - 1200 netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orange Lublin, obsługa klienta, 1 rok doświadczenia, płaca na rękę w granicach 1000-1100... dodam iż pracuje się po 8-12h, dyspozycyjność 7dni w tygodniu, święta, sylwester, 365 dni w roku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem sprzataczka, sprzatam w 1 biurze i 2 hurtowniach, po okolo 6 godzin na dzien przez 5 dni w tygodniu, wyciagam na reke 4800.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś ściema z tym sprzątaniem!!!nie wierzę że za sprzątanie mozna wyciągnąć 4800!!!gdzie tyle dają?to i ja rzucę tytuł mgr i pójdę sprzątać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestem sprzataczka, sprzatam w 1 biurze i 2 hurtowniach, po okolo 6 godzin na dzien przez 5 dni w tygodniu, wyciagam na reke 4800.
pewnie sprzątanie z dodatkami tj. świadczenia usług masażu erotycznego lub nachylania się głęboko ze szmatą na podłodze tak aby klient miał miło, czysto i przyjemnie - słyszałem o takich usługach to się nazywa prostytucja kamuflowana bo pewnie o taki rodzaj pracy tu chodzi i wynagrodzenie wtedy by się zgadzało jedyny problem pracownica musi być młoda i w miarę ładna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a'propos prostytutek i pań do towarzystwa przecież jest to również zawód można mieć nawet działalność na świadczenie tego typu usług np. masaż itp. proszę podajcie zarobki w tej branży na Lubelszczyźnie wart to też zamieścić na tej mapie płac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sekretarka lubelskie 1200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laminater Wsk PZL Świdnik Warunki bardzo szkodliwe, żywice, prepregi, 3 zmiany PRZEMYSŁ LOTNICZY 1500zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laborantka, na stażu, pół etatu - 800zł netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestem sprzataczka, sprzatam w 1 biurze i 2 hurtowniach, po okolo 6 godzin na dzien przez 5 dni w tygodniu, wyciagam na reke 4800.
ttttttttttttttttaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! tyle to mozna w niemczech na sprzataniu zarobic ale nie tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt gminy Kamionka. Wykształcenie średnie. 9500 zł/miesięcznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podinspektor (księgowość budżetowa), na pół etatu - 800 zł BRUTTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik sredniej firmy budowlanej w lublinie-2450 mc sierpien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie już dawno nie ma w tej wsi i nie muszę narzekać na poniżające zarobki i przygłupawych szefów. Zapraszam do Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uniwersytet w lublinie, asystent naukowy, od 3 lat, na rękę 1200zł/pełny etat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...